ZABITA PERSONELİNE MEVZUAT EĞİTİMİ VERİLDİ

ZABITA PERSONELİNE MEVZUAT EĞİTİMİ VERİLDİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi işbirliği kapsamında; İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinasyon Merkezi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğünce hazırlanan Zabıta Mevzuatı Eğitim Programı çerçevesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Zabıta Personeline yönelik olarak gerçekleştirilen eğitimler başarıyla tamamlandı.
Gerçekleştirilen eğitimlerde zabıta personeline; Belediye Zabıta Yönetmeliği, 5326 Sayılı Kabahatler Kanunu, 7201 Sayılı Tebligat Kanunu, Tüketici Hakları Mevzuatı, Fiyat Etiketi ve Fahiş Fiyat Denetimleri, Çevre Mevzuatı ve Hafriyat Denetimleri, 3194 Sayılı İmar Kanunu, Resmi İlan ve Reklam Yönetmeliği, Su Ürünleri Mevzuatı ve Denetimi, Hal Mevzuatı ve Denetimi konularında bilgiler verildi. Düzenlenen eğitimler ile birlikte Süleymanpaşa ilçesinde, fiyat etiketi ve fahiş fiyat saha uygulaması ile resmi ilan ve reklam yönetmeliği kapsamında saha uygulamaları gerçekleştirildi.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK: “EĞİTİM PROGRAMLARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”
Eğitimler ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Çalışanlarımızın eğitim planlamaları doğrultusunda Süleymanpaşa ilçemizde görevli zabıta personellerimize mevzuat konusunda eğitim verdik. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği çerçevesinde yürüttüğümüz eğitimler ile personellerimiz mevzuat başlığı kapsamında birçok alt başlıkta bilgilendirildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği çerçevesinde yürüttüğümüz eğitim programlarımıza devam edeceğiz.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.