“SÖZLER YİNE HAVADA KALDI”

“SÖZLER YİNE HAVADA KALDI”

Alacaklarını alamadıklarını iddia eden Tekirdağsporlu oyuncular ortak açıklama yaptı.
Alacaklarını alamadıklarını iddia eden Tekirdağsporlu oyuncular ortak yazılı açıklama yaptı.
Açıklamayı aynen yayımlıyoruz;” Futbolcular olarak sezon başından beri maalesef saha dışı faktörlerle daha çok gündeme geldik. Her şeye rağmen takımımızı aldığımız yerde bırakmak sözümüzü tuttuk. Yönetim kurulu sezon başından beri verdikleri sözleri yerine getirmemesine rağmen bizler takımımızı bırakmadık, son güne kadar şehri terk etmedik. Bugün itibariyle yönetim kurulu yine verdiği sözü tutmadı. Nisan sonunda alacağımızın kalmayacağına dair verdikleri sözler yine yeniden havada kaldı. Bundan sonraki süreçte hukuki yollarla alacaklarımızın peşinde koşacağımızı herkesin bilmesini isteriz. Yine bilinmelidir ki, hiç bir şekilde davamızdan geri adım atmayacağız. Eğer yönetim kanadından sürece itiraz gelir veya gereksiz yere süreç uzatılmaya çalışılırsa alacaklarımızı faiziyle almaktan çekinmeyeceğiz. Bizler aylarca döktüğümüz terin karşılığı olarak eğer tatil dönemimizi parasız evlere kapanarak borç harç geçirecek isek bunun bir karşılığı olmalı. “Şeffaf olmak” deyimini ağızlarından düşürmeyenleri şeffaflık deyiminin gereğini yapmaya davet ediyoruz. Yönetici olup da sadece resim çekilip kulübün isminin üstünden prim yapanları kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.
Bizlere bugüne kadar gerek eleştiren gerek destekleyen herkese teşekkür ederiz. Tekirdağspor markasının artık daha çok saha içi faktörler ile gündeme gelmesini diliyor, bütün Tekirdağspor taraftarlarına saygılar sunuyoruz. TEKİRDAĞSPOR FUTBOLCULARI”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.