c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

Piramit Dil Akademisi, Kapadokya’yı Tekirdağ’a getirdi!

Piramit Dil Akademisi, Kapadokya’yı Tekirdağ’a getirdi!

Piramit Dil Akademisi, Kapadokya’da kullanılan 3 balonu getirerek okul bahçesini Kapadokya’ya çevirdi. Öğrencilere ve velilere muhteşem bir gün yaşattı. Etnikliğe yüzlerce kişi katıldı. Balona binen öğrenciler ve veliler, sanal gerçeklik gözlüğü sayesinde Kapadokya turu yaptı. Etkinlikle ilgili Piramit Dil Akademisi Kurucusu Özlem Coşkun ve Kurum Müdürü Esra Erdoğan açıklama yaptı. Sayın Özlem Coşkun, açıklamasında ilgiden olayı teşekkür ederek şunları kaydetti: ”Ülkemizin güzel mirası olan Kapadokya’yı Tekirdağlı tüm çocuklarımıza ve ailelere tanıtmak maksatlı bir etkinlik düzenledik. Çok yoğun bir ilgi ile karşı karşıya kaldık. İlgiden dolayı tüm Tekirdağ halkına çok teşekkür ediyorum. Kurumuzda eğlenerek öğrenmeyi baz aldığımız için bu türde bir etkinlik yaptık. Okul öncesinden yetişkinlere kadar yabancı dil anlamında herkese destek oluyoruz. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik okul destek programlarımız da mevcut. Çocuklarımız okulda öğrendiklerini burada pekiştirme imkanı buluyor. Katılan herkese teşekkür ediyoruz. “

“Eğlendirerek eğitiyoruz.”
Kurum Müdürü Esra Erdoğan ise farklı bir eğitim modelini benimsediklerini ifade ederek “Bizim için güzel bir etkinlik oldu. Eğitim modelimizde çocuklarımızın deneyimleyerek ve eğlenerek öğrenmelerini destekliyoruz.” dedi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.