“Türkiye’nin En Büyük Siyasi Harekeyiz”

“Türkiye’nin En Büyük Siyasi Harekeyiz”

Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, Türkiye’nin en büyük siyasi hareketi olduklarını iddia etti.

Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın Manşet gazetesini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Aydın, Türkiye’nin kötü günler yaşadığını söyledi.
Bu günlerde birlik ve beraberliğin önemine dikkat çeken Aydın, şunları kaydetti;” Yıldızlı bayrağa kanını vererek kurduğu devletimiz, maalesef; bugün hiç hak etmediği günleri yaşamaktadır .Dedelerinin kanlan ile kurduğu bu devlette onurlu bir şekilde yaşaması gereken aziz milletimizin payına günümüzde, sefalet düşmektedir. Bugün yarınları ile ilgili hayaller kurması gereken gençlerimiz, tarihte hiç olmadığı kadar birbirlerine kinle ve nefretle bakıyorlar. Maalesef gelecek dokumuz karanlık. Bizi idare eden yöneticilerin hedef ve amaçlarının ne olduğunu artık hiç birimiz kestiremiyoruz. Bugüne kadar aldıktan kararlara ve yaptıkları icraatlara bakınca yarınlarımızdan endişelenmemek mümkün değil. Bu millete öyle acılar yaşattılar ki; Bizi biz yapan milli ve manevi değerlerimize kürsülerden her türlü saygısızlığı yaptılar. Bizler milletçe bu acılan yaşarken, siyasetin tüm aktörleri, iktidarı ve muhalefeti üç maymunu oynadılar. Feraset sahibi bu milletin suskunluğunu, çaresizlik sandılar. Bugün; Onur Hareketi olarak biz diyoruz ki; Hepimizin çocuktan bu ülkede birlikte yaşayıp, birlikte hayal kuracaklar. Çağ açıp, çağ kapatan medeniyetler inşa eden aziz milletin gelecek hayali belirsizliklerle dolu. Bu asta kabul edilemez. Zaman birbirimizi inancından, mezhebinden, dilinden ya da doğduğu yerden dolayı değil, gözlerinden tanıdığımız ve gözlerindeki ışığa muhtaç olduğumuz günleri inşa etme zaman, Onur Hareken’ bölgesini ve tüm dünyayı gül bahçesine çevirmeyi kendine amaç edinen, mevcut nesil ve gelecek nesilleri ayrıcalıklı hale getirecek; gözleri tüm renkleri görebilen, kulağı tüm dilleri duyabilen, yüreği ile tüm insanlığı kucaklayabilen Türkiye’nin en büyük siyasi hareketidir. Zaman çocuklarımıza huzurlu bir gelecek inşa etme zamanıdır. Onur Hareketine gönül vermiş milyonlarca genç, bugünleri inşa etmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyor. Büyük Türk Milletinin evlattan olarak bugünleri inşa edecek bilgi birikimine ve tarihi hafızaya sahibiz.
Bundan asta hiç kimsenin bir şüphesi olmasın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.