c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

NE OLACAK ?

Hakan Karaca

1979 yılında Tekirdağ’da doğdu. Yaklaşık 19 yıldır Ulusal Haber Ajansları ve yerel gazetelerde çalıştı. Yaklaşık 10 yıldır başta Tekirdağspor olmak üzere çeşitli spor branşların da haberlerini yapmaya devam ediyor. Yazdığı köşe yazılarında ise Tekirdağ il genelinde tıklama sayılarına göre en fazla okunan 5 köşe yazarı arasına girdi.

Düşecek miyiz kalacak mıyız derken BAL ligi sonra erdi. Ecel terleri döktüğümüz ligde, ligde kalmayı başararak derin bir oh çektik. Şimdi ise gündemimizde kısa bir süre olsa da Tekirdağspor yok. Ama bu süre zarfından sonra Tekirdağspor’u bekleyen büyük bir tehlike var. Eski borçlar ve yeni sezonun transfer giderleri.

Yönetimin bu yıldan oyuncular ve teknik heyete yaklaşık 300 bin TL’lik borcu bulunuyor. Bunlar yönetimin şahıs senetleri ile belgelendirmiş durumda. Oyuncular ve teknik heyet alacaklarının tahsilatı için icraya başvuracaklarını öğrendik. Oyuncular bu konuda kesin kararlılar. Biz şeffafız diye basına çıkan yönetim, BAL liginin yaklaşık 15 gün önce bitmesine rağmen her hangi bir açıklama yapmadı.

Göreve yeni gelen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’de Tekirdağspor’u bünyesinde alacağını taahhüt etmişti. Mayıs ayında yapılacak Süleymanaşa Belediye Meclisinde Tekirdağspor ile ilgili her hangi bir gündem maddesi yok. Buda Mayıs ayı içinde Belediye kanadından Tekirdağsporla ilgili bir gelişme olmayacağını gösterir. Haziran ayı gündemine gelmesi halinde ise Spor A.Ş.’yi kurulması içinde belirli bir süre gerekiyor. Spor A.Ş.’nin kurulması Kongreler derken bu süreç Haziran sonunu bulacağı bekleniyor. 1 Temmuzda transfer sezonunun açıldığını varsaydığımızda ise yine Tekirdağspor’u çok zorlu bir süreç bekliyor.

REKLAM ALANI

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Belediye Başkanı oldu, elinde ki sihirli değnek ile bir anda dokunacak, Tekirdağspor’un tüm sorunları çözülecek diye bir şey de yok. Çünkü Yüksel, Belediyeyi borç ile devir aldı. Bunun yanında ekonomik kriz yüzünden İller Bankasından çokta fazla para gelmiyor. Şu anda Süleymanpaşa Belediyesinin eski borçları ödeyip üzerinde yeni sezonun bütçesini hazırlayacak bir kaynağı da yok. Ancak Cüneyt Yüksel’in sponsor veya Bakanlıklardan biraz destek bulabileceğini düşünüyorum. Ancak bu destek Tekirdağspor için yeterli olmayacak.

Her zaman ki gibi yine kaos. Her zaman bir şefaf yönetimiz diyen, 2 Basın toplantısından sonra yazılı basın açıklamalarına dönen, Biz Tekirdağspor’u borcuz devredeceğiz diyen yönetim. NE YAPACAK

Eski Başkan Osman Kurt’an, başkanlığı kongre yapmadan ‘Kimse Sahip Çıkmadı’ diye alan Tekirdağspor yönetimi, mağdur edebiyatı yapıp, kongreye giderek, verdikleri senetlerin tahsilatı için mi savaşacak.

Peki şimdi NE OLACAK ?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
Mücadeleye Devam - 2 Kasım 2020 15:46
Pes Etmek Yok - 20 Eylül 2020 20:48
Tekirdağspor Yine Yalnız - 7 Eylül 2020 17:25
Hep Destek Tam Destek - 24 Ağustos 2020 15:01
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ - 24 Mayıs 2019 14:38
Şeffaf mı ? - 9 Mayıs 2019 13:10
NE OLACAK ? - 2 Mayıs 2019 14:27
VAAD DEĞİL DESTEK - 25 Kasım 2018 17:54
HEYECAN VERİCİ - 21 Ekim 2018 22:12
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.