c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

3000 GÜNDE 400 PROJE

3000 GÜNDE 400 PROJE

Kurulduğu günden bu yana insan odaklı sosyal belediyecilik anlayışı ve geniş hizmet yelpazesi ile toplumun tüm kesimlerini kucaklayan, hayata geçirdiği projeler ile Tekirdağ’ın geleceğini inşa eden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin kurucu Başkanı Kadir Albayrak, 3000. Gün dolayısıyla düzenlenen; `Tamamlanan 350 devam eden 50 proje olmak üzere toplam 400 projenin tanıtım toplantısında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa İlçesi’nde faaliyet gösteren bir Hotel’de gerçekleştirilen Basın Toplantısında, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Alpaslan Kurtoğlu tarafından Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin 3000 günü dolayısıyla hazırlanan, tamamlanan 350 devam eden 50 olmak üzere toplam 400 proje ile ilgili sunum eşliğinde basın mensuplarına bilgi paylaşımında bulunulurken, TESKİ’nin yatırımlarının yer aldığı sunum ise TESKİ Genel Müdürü Turhan Toprak tarafından gerçekleştirildi.

BAŞKAN ALBAYRAK: “3000 GÜNDE TEKİRDAĞ İÇİN ÜRETTİĞİMİZ 400 PROJENİN HAKLI GURUR VE MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

REKLAM ALANI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet, yatırım ve projelerle dolu dolu geçen 3.000 günü geride bırakmanın mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “İlk günkü heyecanımızı hiç kaybetmeden ve mesai kavramı tanımaksızın yapmış olduğumuz çalışmalar, vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükselttiği gibi kentimizin çehresini de değiştirmektedir.

Görev süremiz boyunca edindiğimiz deneyimi başarıya dönüştürürken ülkemizde ve dünyada uygulanan hizmet modellerini takip ederek her şeyin en iyisini hak eden halkımıza her alanda en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

2014 yılından bu yana hayata geçirdiğimiz projelerin yer aldığı sunumumuz, katılımcı, şeffaf ve insan odaklı yönetim anlayışımızın ürünüdür. Tekirdağ Büyükşehir Belediyemizin ve TESKİ’nin 350 tamamlanan, 50 devam eden olmak üzere toplam 400 projesinin tanıtıldığı sunumumuz “Sevdamız Tekirdağ” diyerek çıktığımız hizmet yolunda kat ettiğimiz büyük ilerlemeyi somut bir şekilde ortaya koymaktadır. Bugüne kadar Tekirdağ için toplam 4.5 Milyar TL’lik yatırım yapmış bulunmaktayız.

Hizmet, yatırım ve projelerin gerçekleşmesinde emeği geçen mesai arkadaşlarıma en içten duygularımla teşekkür ediyorum. Bununla beraber başarılarımızın gerçek mimarı olan ve bizleri bu göreve getiren Tekirdağ halkına şükranlarımı sunuyorum.

Büyük ailemiz olan Tekirdağ halkından aldığımız güçle, güzel Tekirdağımızı Türkiye’nin parlayan yıldızı haline getirme hedefi doğrultusunda çalışmalarımıza aynı ciddiyet ve kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.

Yapılan konuşmalar ve gerçekleştirilen proje tanıtım sunumunun ardından basın mensuplarının sorularını da cevaplandıran Başkan Albayrak, toplantı sonrası basın mensuplarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi. Toplantı, yemeğin ardından gerçekleştirilen toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.