c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

CENK BODUÇ SÜLEYMANPAŞA İÇİN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

CENK BODUÇ SÜLEYMANPAŞA İÇİN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

CHP Süleymanpaşa eski İlçe Başkanı Cenk Boduç, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı.

CHP Tekirdağ İl Başkanlığı’nda düzenlenen basın açıklamasına CHP Tekirdağ İl Başkan Vekili Levent Gündoğdu ve CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ali Engin ile birlikte parti yöneticileri, partililer ve vatandaşlar katıldı.

“CHP SİYASET YAPMAK İNANÇ İŞİDİR YÜREK İŞİDİR”

REKLAM ALANI

“İnsanın büyüklüğü Kendini adadığı Hedef ve İdealleri kadardır! CHP siyaset yapmak inanç işidir, yürek işidir. Bu inanç, bu yürek bizde olduğu sürece gerisi teferruattır.” diyerek sözlerine başlayan CHP Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Cenk Boduç; yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“ŞİMDİ SIRA BU KUTLU YÜRÜYÜŞÜ BU BÜYÜK DEĞİŞİMİ SÜLEYMANPAŞA DA HAYATA GEÇİRMEK OLACAK”

Adalet ve Kalkınma Partisi 21 yıllık iktidarı sürecinde; çıkar ve ranta dönük partizan uygulamalar, Devlet kademelerinde liyakatten uzak atamalar, artan işsizlik, bozuk bir ekonomi, tarikatların elinde yozlaşmış bir eğitim sistemi, siyasallaşan hukuk ve toplumsal bir Kaos ortaya çıkarmıştır. Ülkemiz adeta yangın yerine dönmüşken, 14 Mayıs’ta Millet ittifakı olarak girdiğimiz genel seçimlerde maalesef ağır bir kayıp yaşadık. Bütün bu gelişmeler sonrası seçmen ile CHP arasında, duygusal bir kopuş yaşanmış! Ortaya çıkan bu tablo Genel Merkezîmizdeki aklı selim kişilerce doğru değerlendirilmiş, milletin verdiği net mesaj algılanmış ve bunun gereği olarak; Genel Başkanımız sayın Özgür Özel ve arkadaşları ‘’Değişim’’ vurgusu yaparak 4 Kasım Tarihinde gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi Büyük Kurultayında değişim ateşini Ankara’dan yakmıştır. Bizlerde Tekirdağ da parti tabanının, seçmenin, talebini net bir şekilde görerek, bu yolculuğa var gücümüzle destek verdik.

Şimdi sıra bu kutlu yürüyüşü, bu büyük değişimi Süleymanpaşa da Hayata geçirmek olacak. Anahtar kelime ‘’Birlik Olmaktır’’ ilk olarak içimizdeki yaraları saracak ve birbirimize sıkıca sarılacağız.

“SİZE SÖZ VERİYORUM…”

Bizler koltuk veya makam sevdası ile yola çıkmıyoruz. Bizler gençliğimizle, Heyecanımızla, Enerjimizle, sizden alacağımız güçle ve en önemlisi Liyakat sahibi kadrolarla Yola Çıkıyoruz. Siyasetin en büyük amacı olan ‘’Halka Hizmet’’ bilinci ile yola çıkıyoruz. Belediye Meclisimizi, Liyakat esası ve tüm ilçemizi homojen, şekilde temsil edecek bir anlayış ile teşkil edeceğiz. Belediye Meclisimiz, kişilerin toplumda etiket kazanmak uğruna işgal ettikleri makam olmaktan çıkacak ve Halkın meclisi olarak ilçemize hizmet edecek. Size söz veriyorum.

Süleymanpaşa’yı her bir ferdi ile kucaklayacağız, Her kapıyı çalacağız, uzatılan her eli tutacağız, merhem olup kanayan yaralara şifa olacağız. Şehrimizin her değerine sahip çıkacağız, Süleymanpaşa’yı Trakya’nın göz bebeği yapmak için var gücümüzle çalışacağız. Size söz veriyorum.

“TEKİRDAĞ’IN ‘KALBİNİ’, SÜLEYMANPAŞA’YI YENİDEN KAZANMAK İÇİN ADAYIM”

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ün ‘’ Benim iki büyük eserim var. Biri Türkiye Cumhuriyeti Diğeri Cumhuriyet Halk Partisidir’’ sözleri ile ifade ettiği. Partimizin Altı Okunun her birine sımsıkı sarılacağız. Atatürk ilke ve İnkılaplarından asla ve asla taviz vermeyeceğiz.

Cumhuriyetimizin 100.Yılında Genel Başkanımız Özgür Özel Liderliğinde ‘’yüz yılın değişimi’’ ve ‘’iktidar’’ hedefine katkı sağlamak. Bu Büyük yolculuğun bir neferi olmak, Değişim meşalesini Tekirdağ da Süleymanpaşa da yakmak.

Tekirdağ’ın ‘’Kalbini’’, Süleymanpaşa’yı yeniden kazanmak için, Süleymanpaşa Belediye Başkanlığına adayım. Hepinizi Bu Kutlu Yürüyüşe katılmaya, Davet ediyorum….

CENK BODUÇ KİMDİR?

20’li yaşlarımda kapısından girdiğim. Bu kutsal çatı altında. Bugün burada Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı olarak huzurunuzda bulunmaktan şeref duyuyorum. 1979 yılında Tekirdağ da dünyaya geldim. İlk,orta ve Lise eğitimimi burada tamamladım. Trakya Üniversitesi, sonrasında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldum.

2000-2003 yılları arasında yurt dışında dil eğitimi aldıktan sonra. 18 yıl çok uluslu şirketlerde Product Specialist ve Kilit Müşteri Yöneticisi olarak çalıştım. 2019 yılında Ticari hayata başladım. Halen Havuz sistemleri ve Havuz kimyasalları alanında faaliyet gösteriyorum.

CHP çatısı altında İl Seçim Komisyonu Başkanlığı, çeşitli dönemlerde İl Başkan Vekilliği, İl Başkan Yardımcılığı ve İlçe Başkanlığı görevlerinde bulundum. Evli ve iki çocuk babasıyım.

Baba tarafında Beş kuşak Tekirdağ nüfusuna kayıtlı. Anne tarafında ise Makedonya’nın Selanik Eyaleti, Doyran kasabasından Balkan Savaşı döneminde Malkara’nın Kalivra köyüne ikamet etmiş bir Aileye mensubum. Yani Öz ve öz Trakyalı ve Tekirdağ’lıyım.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.