c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

Yeniden Refah Partisinden Tekirdağ çıkartması

Yeniden Refah Partisinden Tekirdağ çıkartması

Yeniden Refah Partisi Tekirdağ’da adete çıkartma yaptı. 11 İlçesini de gezerek halkın sorunlarını dinledi.
Ziyaretlere Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ömer Girit,3 Genel Başkan Yardımcısı ,2 MKYK üyesi, İstanbul’dan 10 ilçe Başkanı ve yaklaşık 500 partili katıldı.
Ziyaretler kapsamında Marmara Ereğli Belediye Başkanı Hikmet Ata, Tekirdağ Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti de ziyaret edildi. Tekirdağ’a yeniden refah partisi Genel Merkez teşkilatı Tekirdağ’a damgasını vurdu.
Ziyaretler hakkında konuşan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz halkla kucaklaşma programları çerçevesinde ciddi bir geri dönüş aldıklarını söyledi.
Halkın, partilerine ihtiyacı olduğunu da ifade eden Altınöz; ”Tekirdağ’da yüzlerce üye yaptık. Yeniden Refah partisine halkımızın teveccühü çok yüksek. Tekirdağ bizim için önemli bir şehir. Yapılacak seçimlerde Tekirdağ’dan iyi sonuç alacağız” dedi.
“Erbakan’ın yolundayız”
Hiçbir zaman Erbakan’ın çizgisinden sapmadıklarını da ifade eden Altınözü, şunları kaydetti;” Milli görüş demek bu milletin kökü demek. Merhum Necmettin Erbakan’ın fikirlerinde yürüyen bir partiyiz. En çok üyesi olan 5 partiden biriyiz. Partimize büyük bir teveccüh var. Son 3 ay içinde Türkiye’de en çok üye yapan partisi olduk. İktidar partisi ise üye kaybediyor. Artık Halkın alternatif arayışı var. Halkımız bizi Milletin aslını temsil eden bir parti olarak bakıyor. Partimize üye oluyor. Türkiye’de yüzde 30 kararsızlar var. Bu seçimlerde bu kararsızlar karar verecek yeniden refah partisi tek başına iktidara gelecek. Yaklaşık 360 bin üyemiz var. Üyelerimizin haricinde gönlü bizimle olan halkımızda var. “
Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ömer Girit ise barajla ilgili sorunları olmadığını ifade ederek; ”Süleymanpaşa ve diğer ilçelerimizde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Üye kayıtlarımızda milletimizin katılımları çok iyi gidiyor. Milletimiz partimize güveniyor ve teveccüh gösteriyor. Bu da bizi siyasi çalışmalarımızda daha motive ediyor. Şu anki çalışmalarımız gösteriyor ki Tekirdağ basta olmak üzere tüm ülkemizde ciddi bir oy ‘a sahibiz. İlk seçimde sandıkları patlatacağız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.