SAĞLIKTA STRATEJİK PLANLAMA ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

SAĞLIKTA STRATEJİK PLANLAMA ÇALIŞTAYI DÜZENLENDİ

Tekirdağ Valiliğinin Koordinasyonunda, “Sağlıkta Stratejik Planlama Çalıştayı” Süleymanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli toplantı salonunda İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Cengiz Becerir başkanlığında. Doç.Dr Ali Arslan’ın katılımlarıyla gerçekleşti.
Çalıştaya; Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm.Dr Mustafa Dönmez, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Aykut Demirkıran, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Hacı Bayram Zengin, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Zafer Soykırlı, İlçe Sağlık Müdürlerimiz, Kamu Hastaneleri Başhekimleri, Hastane Müdürleri, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürleri, Hastane Müdür Yardımcılarımız ve Müdürlüğümüz İdari Personeli katıldı.
“ Sağlıkta Stratejik Planlama Çalıştayı “ Stratejik Plan Hazırlayıcısı Doç.Dr Ali Arslan’ın bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda; etkili, verimli ve kaliteli sağlık hizmeti seviyesini yükseltebilme amacıyla düzenlendi. Doç.Dr Ali ARSLAN’ın sunumları ve grup çalışmaları ile sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.