c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

UCİM ÇOCUK İSTİSMARI İLE MÜCADELE DERNEĞİ TEKİRDAĞ ÜYE TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

UCİM ÇOCUK İSTİSMARI İLE MÜCADELE DERNEĞİ TEKİRDAĞ ÜYE TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

UCİM ÇOCUK İSTİSMARI İLE MÜCADELE DERNEĞİ, GENEL BAŞKAN SAADET ÖZKAN VE GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YÜCEL CEYLAN’IN KATILIMI İLE TEKİRDAĞ ÜYE TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

UCİM SAADET ÖĞRETMEN ÇOCUK İSTİSMARI İLE MÜCADELE DERNEĞİ yurt genelindeki önleme ofisleri ve şehir temsilcilikleri ile çocuk ihmal ve istismarını önlemek üzere çeşitli faaliyetler yürüten  ve gönüllü üyelerden oluşan bir dernektir.

26.02.2024 tarihinde Çorlu Garden Inn Oteli’nde Tekirdağ koordinasyon ekibi, aktif gönüllü üyeleri ve derneği yakından tanımak isteyen Tekirdağ halkının katıldığı bir üye toplantısı gerçekleştirildi. Genel Başkan Saadet Özkan ve Genel Başkan Yarımcısı Yücel Ceylan’ın da katıldığı toplantıda derneğin Türkiye çapındaki faaliyetlerine yönelik ilk ağızdan bilgi verildi. Tekirdağ yapılanmasına dair fikir ve öneriler paylaşıldı. Üyelerin dernekle ilgili sorularına cevap verilerek işbirliği olanakları görüşüldü.

REKLAM ALANI

Tekirdağ’da fiziksel bir temsilcilik kurulmasının vaktinin geldiğini belirten Genel Başkan Saadet Özkan ve Genel Başkan Yardımcısı Yücel Ceylan, Trakya halkına düzenli bağışları ile katkı sunmaları konusunda çağrıda bulundu. Tüm çocuklarımızın mutlu, huzurlu ve sevgi dolu bir dünyada yaşayabileceği güne kadar mücadelenin devam edeceğini belirten yetkililer, derneğin resmi instagram hesabı olan ucim.org.tr vasıtası ile gelecek aktiviteler ile ilgili duyuruların ve yurt genelindeki faaliyetlerin takip edilebileceğini belirttiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.