“SAHADA, MECLİSTE, MAĞARADA TERÖRİST HER YERDE TERÖRİSTTİR.”

“SAHADA, MECLİSTE, MAĞARADA TERÖRİST HER YERDE TERÖRİSTTİR.”

Türkiye Kamu-Sen Tekirdağ İl Temsilcisi Fatih SOYTÜRK; Dem Partisi Eş Genel Başkanının hadsiz açıklamasına cevap verdi. Soytürk; “sahada, mecliste, mağarada terörist her yerde teröristtir” dediği açıklamasında şu ifadeler yer verdi.
“Dem Partisi Eş Genel Başkanı Tuncer BAKIRHAN tarafından yapılan “ Kürt sorunu devam ettikçe Tekirdağlı da Trabzonlu da rahat olmayacak” şeklindeki ve ülkemizin herkesiminden vatandaşlarımızın huzur içinde yaşadığı şehrimizde huzuru bozmaya, milli birlik ve beraberliğimize zarar vermeye, vatandaşlarımız arasınad fitne çıkartarak her kesimden vatandaşımızı tedirgin etmeye yönelik açıklamasını Tekirdağ KAMU-SEN olarak şiddetle kınıyoruz.
Öncelikle belirtmeliyiz ki ülkemizde Kürt sorunu değil terör sorunu” vardır. Bu bağlamda malum açıklamanın PKK terör örgütüne yönelik operasyonla kapsamında 12 şehit verdiğimiz, ülkece geçirdiğimiz bir zamanda yapılması ad ayrıca manidardır.
Bilinmelidir ki;
Beş bin yıllık Devlet geleneğine sahip Yüce Türk Milletinin ve onun mukaddes Türk devletinin hizmetkarı olan biz KAMU-SEN ailesi olarak, dış mihraklardan aldığı sözde güçle milletimizin birlik ve beraberliğine halel getirecek, her türlü söz, eylem ve davranışlarda bulunanların karşısında olduğumuzu belirtir, kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri ve emniyet Güçlerimizin her hal ve şart altında yanında olduğumuzu bir kez daha en güçlü şekilde teyit ediyor, başta huzur şehri Tekirdağ’ımız olmak üzere, Trabzon’umuzundan İzmir’imize, Edirne’mizden Diyarbakır’ımıza cennet vatanımızın dört bir yanında tüm vatandaşlarımızın dün ve bugünde olduğu gibi ve her daim olacağı üzere rahat ve huzurlu olacağına ve hiçbir gücün birlik ve beraberliğimizi bozamayacağına inancımız tamdır.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.