c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

MHP Basın Mensuplarıyla buluştu

MHP Basın Mensuplarıyla buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı Süleymanpaşa’da bulunan Basın Mensupları ile beraber Desterciler’de düzenlemiş olduğu kahvaltıda buluştu.
Uzun süredi pandemi nedeni ile bir araya gelemediklerini ve düzenli olarak bundan sonra ki süreçler de beraber olacaklarını belirttiler. Kahvaltı organizasyonuna Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile beraber Süleymanpaşa’da ki değerli Basın Mensupları katılım sağladı.
Başkan Hüseyin Üretürk yaptığı konuşmada ;
“Öncelikle tüm Basın Mensuplarımıza davetimize katıldığınız için teşekkür ederim. Milliyetçi Hareket Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı olarak çok uzun süre sizlerle buluşamadık. COVID-19 Pandemi süreci herkesi etkilediği gibi bizleri de etkiledi ancak geçte olsa başlangıç başlangıçtır diyerek sizlerle bugün buluşma fırsatımız oldu.
Bizler göreve geldikten sonra ilk etapta muhtarlarımızı bir araya topladık muhtarlarımızla toplantı yapıp sorunlarımızı irtibatlarımızı birbirimiz ile paylaşarak sürekli iletişim halinde kalarak Süleymanpaşamız da oluşan sorunlara hızlıca müdahale ederek çözüme kavuşturduk.
Daha sonrasında mahalle başkanlarımızı atadık. Mahalle Başkanı atama sürecimizde Pandemiden dolayı salon toplantısı nezdinde yapılmıştır.
İlçe binamızı çağın gereksinimine uygun yeni yerine taşıdık. İlçe binamıza taşındıktan sonra Pandeminin yavaş yavaş azalması ile beraber İl İl Anadolu programımız ile muhtarlarımız,STK’larımız, oda başkanlarımızla ve üyelerimiz ile bir araya geldik. Bunlarla beraber bir çok esnaf ziyareti gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz.
Sonrasında İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma toplantısını Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezinde düzenledik . Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Kamil Aydın ve Genel Başkan Başdanışmanımız Prof. Dr. Ruhi Ersoy’un katılımları ile gerçekleştirdik. Bu toplantılarımızda CHP’nin içinde bulunduğu 6’lı masadaki yaptığı yanlışları ve ülkemizin kurucusu türklerin son atası Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün partisi olmaktan nasıl çıktığını anlattık.
Önümüzdeki süreçte yine Genel Merkezimizin koordinasyonuyla birlikte Köyüm Benim temalı sohbet toplantıları gerçekleştireceğiz. Bizler Büyükşehir olduğumuz için bu programlarımızı kırsal mahallelerimizde gerçekleştireceğiz.
Bu süre zarfında Liderimiz 4 Eylül günü Sivastan seçim startını vererek Üç Hilalli sancağı açmıştır . Çağrım sana diyerek, Adayımız Belli Kararımız Net diyerek üç Hilalli sancağı Sivas’tan çıkarmış oldu.
Bizlerde Genel Başkanımızın ışığında devam ederek Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve parlementoda güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi için kararımız nettir demeye devam edeceğiz.
Programlarımız kapsamında 18 Ekim de üye istişare yemeğimizi gerçekleştirdik . Bu program yaklaşık 15 yıldır Süleymanpaşa’da gerçekleştirilmiyordu. Bugün itibari ile Milliyetçi Hareket Partisi Süleymanpaşa’da seçime hazırdır. Sandık görevlileri tamdır. Üyeleri de seçim atmosferini girmiştir. 18 Ekim de yapmış olduğumuz programa yaklaşık 700 üyemiz katılım sağladı. Program çok coşkulu bir şekilde devam etti. Biz de kendi görüşlerimizi paylaştık, üyelerimizin bizlere soru olarak ilettiği ve cevabını alamadığı tüm sorularına cevap bulduğu çok verimli bir program gerçekleştirdik.
Bu programları üç ayda bir düzenli olarak planladık.Ocak ayında daha sonra Nisan ayında olmak üzere programlarımız devam edecek. Tekrardan dediğimiz gibi Milliyetçi Hareket Partisi 2023 seçimlerine Süleymanpaşa’da hazırdır.
Üye istişare yemeğinde de söylemiş olduğum bir sözümüz vardı;
Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ’da ilk vekilini Çerkezköy’den çıkartmıştır. İkinci vekilini Çorlu’dan çıkartmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin bundan sonraki vekilleri Süleymanpaşa’dan çıkacaktır . Biz de ilçe teşkilatımız olarak bunun için çalışıyoruz. Şu an için bize sözlü olarak şifaen Süleymanpaşa’dan aday adaylığını belirten 9 arkadaşımız oldu. Bunların sayıları artacaktır büyük ihtimalle Ocak ayı itibari ile programımızda onları da tanıtacağız.”
Sözleri ile konuşmasını tamamlayarak teşekkürlerini iletmesinin ardından Basın Mensuplarımızın sorularını cevaplamıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.