c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Marmaraereğlisi Belediye Başakanlığı Trakya, Rumeli ve Balkan Tanıtım Günleri fuarına katıldı. İstanbul’da dört gün süren fuarda Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı standı vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı’nın, İstanbul Yenikapı Fuar Alanı’ında gerçekleşen ve dört gün boyunca süren etkinlikteki tanıtım standında; Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı’nın vizyonları arasında yer alan kültür, sanat, turizm, tarım ve kentleşme alanlarında hayata geçirdiği projeler ile Marmaraereğlisi’nin tarihi, kültürel yapısı ve doğası tanıtıldı. Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği Marmaraereğlisi Belediyesi Başkanlığı’nın tanıtım standında ayrıca vatandaşlara hediye ve tanıtım kitapçıkları takdim edildi.

Trakya, Rumeli, Balkan, Kültür, Sanat, Tanıtım Günleri’nde; Trakya’dan Balkanlara, Bosna’dan Kosova’ya, Kuzey Makedonya’dan, Arnavutluk’a kadar uzanan geniş bir coğrafyanın yöresel özellikleri sergilendi. Tanıtım Günleri kapsamında, yöresel tatlar, sanat etkinlikleri, Rumeli ve Balkan kökenli yazarların yayınlarının tanıtımı, Rumeli sanatçılarından çeşitli konserler, yöresel halk oyunları, Balkan ülkeleri tanıtımı, Rumeli faaliyetleri ve etkinlikleri ile birçok program gerçekleştirildi.

REKLAM ALANI

Fuar açılış programına katılan ve Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı standında misafirlerini ağırlayan ‘’Belediye Başkanı Hikmet Ata; ‘’Trakya, Rumeli Balkan Kültür Buluşması ve Tanıtım Günleri gibi organizasyonlar sayesinde hem vatandaşlarımızla bir araya gelme imkanı buluyor hem de bölgemizdeki diğer belediyeler ile bilgi alışverişinde bulunma şansına sahip oluyoruz. Bizleri İstanbul’da da yalnız bırakmayan tüm Trakyalılara teşekkürlerimi sunuyorum. Trakya günleri fuarında bulunmamıza imkan sağlayan, ilçemizin tarihi ve yöresel lezzetlerini tanıtmamıza fırsat sunan, emeği gecen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm Trakya sevdalılarını bu fuara bekliyoruz.’’ dedi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.