“Kararlıyım hazırım”

“Kararlıyım hazırım”

Eski Süleymanpaşa Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Çelik, Süleymanpaşa Kadın Kolları başkanlığına adaylığını açıkladı.
Baba Dostu Erzurum Çağ Kebap’ta basın toplantısı düzenleyen Süleymanpaşa Kadın Kolları Başkan Adayı Dilek Çelik, seçildikleri takdirde Süleymanpaşa Belediyesini tekrar kazanmak için çalışacaklarını söyledi.
CHP’yi iktidara taşımak için inançlı olduğunu da ifade eden Çelik, şunları kaydetti;” 2014 yılında CHP’de aktif siyasete başladım. İlçe Kadın kollarında aktif bir şekilde görev aldım. Sahalardan hiçbir zaman ayrılmadım. Partime hiçbir zaman küsmedim. Bu yoldan hiç ayrılmadım. Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve İnkılaplarına bağlı kalarak bu yoldan asla vaz geçmeyeceğim. Kadına şiddetin her geçen gün artıyor. Kadını korumaya yönelik kanunlar çıkarılıyor. Var olan kanunlar ise uygulanmakta gecikiyor. Biz kadınlar korkmadan, sinmeden, yılmadan her zaman birlikte olursak zorlukların üstesinden geliriz. Ülkemizin de içinde bulunduğu zor günlerde karın olarak ayakta durmak zor. Bir çok şartlarda kadınlarımız zor şartlara maruz kalıyor. Kadınlara güç olmak için aday oldum. Unutulmuş, kırılmış ve gücenmiş her bir kadın üyemize ulaşarak, onlarla bir araya geleceğiz. Birlikte ver beraberlik içinde, sevgi ve saygıyla kadınlarımızı kucaklayacağız. Birlikte olarak daha güçlü olacağız. Kadın kolları seçiminde önemli olan kadına ulaşılırsa Aileye, Aileye ulaşılırsa halkın nabzını tutabiliriz. Amacımız kaybedilen Süleymanpaşa Belediye Başkanlığını tekrar kazanılması için her alanda siyaset yapacağız. Seçim sürecinde ortaya çıkan kırgınlık ve küskünlükleri sonlandırmak için çalışacağız. Kimseyi ötekileştirmeden, birlik ve beraberlik sağlamak, partimizi daha iyi yarınlara taşımak üzere mücadele edeceğiz. CHP’yi iktidara taşımak için inançlıyım. Kararlıyım hazırım. Diğer adaylara başarılar diliyorum.”
Basın toplantısına, Süleymanpaşa Eski Kadın Kolları Başkanı Şengül Sülço, Parti Üyesi Meltem Serdar Gönül ve Birgül Kemiksiz katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.