c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

Günay, “Annelerimiz toplumun temel direğidir”

Günay, “Annelerimiz toplumun temel direğidir”

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Anneler Günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı.
Mesajında her güzel şeyin altında annelerin imzasının bulunduğunu belirten Başkan Günay, “Annelerimiz toplumun temel direğidir. Kadınlarına ve annelerine gereken değeri vermeyen toplumların, medeniyet yarışında geri kalmaya mahkûm olacakları bir gerçektir. Bizler ‘Cennet anaların ayağı altındadır’ diyen bir inancın mensuplarıyız. Anne sevgisi başka hiçbir şeyle mukayese edilemez. Aile yapısının korunması için hiçbir özveriden kaçınmayan annelerimiz, aynı zamanda yüklendikleri manevi sorumluluklarla, aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörü bağlarının kurulmasını sağlamaktadır.

Türk Kadını öyle güçlüdür ki, annelik gibi zor bir görevin yanında, elinin hamurunu iş dünyasına bulaştırarak ekonominin de bereketini artırmıştır. Kadın elinin değmediği bir ekonominin bereketi olmaz. Girişimci annelerimiz, genç kızlarımız için bu alanda da en güzel rol modeldir. Bu duygu ve düşüncelerle Anneler Günü vesilesiyle, dünyanın en zor ve yüce görevlerinden birini üstlenen annelerimizin gününü kutluyor, onları Tekirdağ iş dünyası adına saygıyla selamlıyorum.”

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.