Yüksel: “Emin adımlarla İlerliyoruz”

Yüksel: “Emin adımlarla İlerliyoruz”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Süleymanpaşa’da inşası devam eden Tekirdağ Şehir Hastanesi’nin, 2020 yılı içinde açılacağının müjdesini vermesi üzerine teşekkür mesajı yayınladı. Başkan Yüksel, Tekirdağ ve Süleymanpaşa’nın, devletin sağlık reformlarından aldığı devasa pay ile birlikte yükselen Türkiye’nin yükselen şehri olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini kaydederek, emeği geçenlere şükranlarını sundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen “2019 Yılı Değerlendirme Toplantısı”nda, geride bıraktığımız yıl içinde hayata geçirilen proje ve yatırımları anlattı.
“Sağlık en büyük reformları gerçekleştirdiğimiz alanların başında geliyor.” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Doktor sayısını 92 binden 161 bine toplam sağlık çalışanı sayısını 378 binden 1 milyon 25 bine çıkardık. Hastanelerimizin toplam yatak sayısını 240 bine, nitelikli yatak sayısını 145 bine çıkarttık. Doktor sayımızı 92 binden 161 bine yükselttik. Bu yıl Konya Karatay, İstanbul İkitelli, Tekirdağ, Kocaeli ve İzmir Bayraklı Şehir Hastanelerinin açılışlarını yapacağız.” diye konuştu.

BAŞKAN YÜKSEL TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açılış müjdesi verdiği Tekirdağ Şehir Hastanesi’ne ilişkin sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere, emeği geçenlere teşekkür etti.
Başkan Yüksel, mesajında şunları kaydetti: “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, Süleymanpaşa’mızda inşa edilen Tekirdağ Şehir Hastanesi’nin bu yıl içinde açılacağının müjdesini verdi. Devletimizin sağlık reformlarından aldığı devasa yatırım payıyla, Yükselen Türkiye’nin Yükselen şehri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Süleymanpaşa’mız, Şehir Hastanesi ile birlikte sağlık turizmi bakımından da cazibe merkezi haline gelecek. Şehrimize ve bölge insanımıza sunulan sağlık hizmeti imkanından dolayı başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, şahsının nezdinde emeği geçen herkese sonsuz sevgi ve şükranlarımızı sunarım.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.