Tekirdağ Manşet Gazetesi

YEŞİLAY’DA GÖREV DEĞİŞİMİ

Yeşilay İl Başkanlığı Yönetim Kurulu bünyesinde görev değişimi yapıldı. Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Soykırlı Yeşilay İl Başkanı oldu.
Başkanlık devir teslimi sonrasında Yeşilay İl Başkanı Sadık BAŞ “Yeşilay Başkanlığımız bünyesinde yapmış olduğumuz görev bir bayrak yarışı idi. Görevimiz süresince bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda elimizden geldiğince YEŞİLAYIMIZI ön plana çıkarma gayesiyle enerjimizi yansıttık. Yeşilay Derneğimizin görev alanına giren konularda en iyi hizmeti verebilme gayesiyle gerekli çalışmaları yaptık. Süreç içerisinde desteklerini esirgemeyen kişi, kurum, kuruluşlar ve bütün dostlarımıza canı gönülden teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz. Bundan sonraki süreçte de birlikte olacağız, biriz, beraberiz. Yeşilayımızın başarısı için elimizden gelen en üstün gayret ile her daim maddi ve manevi olarak Zafer Başkanımızın yanındayız.Yeşilayımıza, İlimize ve Ülkemize Hayırlı Olsun” dedi.

Yeşilay İl Başkanı görevine getirilen Zafer Soykırlı ise “Bağımlılıkla mücadelede ulusal ve uluslararası düzeyde öncü rol oynayan bir Yeşilay olma vizyonumuzu, paydaş kurumlarımızın çok kıymetli destekleri ile daha ileri taşıma gayesiyle çalışmaya devam edeceğiz. İnsan onurunu/saygınlığını temel alan, toplumu, gençliği ayrım gözetmeden zararlı alışkanlıklardan korumak için çalışan, milli/ahlaki değerleri gözeterek, bilimsel metotlar kullanarak tütün, alkol, uyuşturucu madde, teknoloji, kumar vb. bağımlılıklarla mücadele eden, önleyici/rehabilite edici halk sağlığı ile savunuculuk çalışmaları yürüten bir sivil toplum kuruluşu olma misyonumuz doğrultusunda almış olduğumuz bayrağı daha ileriye taşıma gayesiyle, dur-durak bilmeden çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle 4 yıl önce şahsımı Yeşilay İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeliğine layık görerek Yeşilay Ailemiz bünyesine katılmamı sağlayan Kurucu Başkanımız Şener Çelikayar’ a, beni bu ulvi göreve layık gören Sadık BAŞ Başkanıma ve Kıymetli Yönetim Kurulu Üyelerimize Canıgönülden teşekkür ediyor, minnet ve şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.