Tekirdağ Manşet Gazetesi

O KADARDA DEĞİL

Salih Canikli

Salih Canikli

BAŞ YAZAR Salih Canikli 25 Eylül 1964 yılında İstanbul güngörende doğdu. Aslen Giresunlu evli 2 çocuk babası lise mezunu 10 yıldır Tekirdağda inşaat işiyle iştigal ediyor 2006 yılından beri güngörenspor da yönetici 3 yıldır Kumbağ sporda yönetici yüzyıl sporda onursal Başkan. Yarım dönem Tekirdağspor’da başkanlık yaptı

Halil umut meler ‘e yapılan saldırıyı tüm kamuoyu devlet yetkilileri de nefretle kınadı. B uraya kadar her şey tamam ama bu liglerin ertelenmesi ne oluyor? O zaman sağlık çalışanlarımız ne yapsın,Bir polis memurumuza bir kulüp başkanı saldırsa, emniyet genel müdürlüğü maçlara polis mi göndermeyecek. Amaç üzüm yemek mi bağcı dövmek mi? Bu Türkiye’ de ilk değil inşallah bu olay milat olur ve son olur. Bir kulüp başkanının yaptığı bir hatadan dolayı tüm Futbol severleri, futbol kamuoyunu, tüm kulüpleri cezalandıramazsınız. Yapan kişiler adli makamlar tarafından yakalandı ve tabiki cezasını çekecek. Kulüp ismi vermeyeyim. Bir süper lig maçında bir taraftar yardımcı hakemi yere yatırıp dövdü ve o maç 90 dakika oynanıp bitti.
Yıllardır amatör liglerde bir çok hakem kardeşimiz darp edildi. Bizler ne federasyondan nede MHK’ dan ne bir tepki, bir kınama nede maçlar tehir edildi. Burada Federasyon ve MHK İki yüzlü davranıyor. Sadece bu olay tüm kamuoyunun önünde olduğu için bu işi fazla abartarak şov yapıyorlar. Bu olayların bugünkü duruma gelmesinde futbolu yönetenlerin hiç mi suçu yok. Biraz şapkayı önüne koysunlar ve ligleri ikinci bir karara kadar erteledik saçmalığından vaz geçsinler. Böyle bir karar alırken Türkiye de bulunan kulüplerin fikirlerini almışlar mı?
Selam ve Dua ile.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
O KADARDA DEĞİL - 12 Aralık 2023
KÜÇÜK DOKUNUŞLAR - 4 Şubat 2021
BURUK SEVİNÇ - 11 Ekim 2020
KEYİFLER YERİNDE - 26 Eylül 2020
ATILAN 3 – KAÇIRILAN 5 - 9 Aralık 2019
HAKEME RAĞMEN - 25 Kasım 2019
BUR-GAZ LA - 19 Kasım 2019
SON DAKİKA GOLÜ - 10 Şubat 2019
İŞ KAZASI - 4 Şubat 2019
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.