Tekirdağ Manşet Gazetesi

VEKİL ADAYI UZUN: HEMŞEHRİLERİMİN SORUNLARINI BİLİYORUM ÇÖZMEK İÇİN BU YOLA ÇIKIYORUM!

28. Dönem İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Zeki Uzun, Çorlu Şoförler ve Esnaf Odası Başkanı Nadir Samancı’yı makamında ziyaret etti. Düzenlenen ziyarete. S. 163 Nolu Çorlu Öğrenci ve Personel Taşımacılığı Başkanı Çağdaş Şahin, Çorlu Otogar Kooperatif Başkanı Recep Şaşmaz da katılım sağladı.

Vekil aday adaylığını açıkladığı günden bu yana büyük bir özveriyle çalışan Zeki Uzun, ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Bugün de Başkan Samancı, Başkan Şahin ve Başkan Şaşmaz ile bir araya gelen Uzun, istişarelerde bulunarak çalışmalarından bahsetti. Tekirdağ için başarılı projelere imza atacağının altını çizen Uzun, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “ Biz Çorlu’nun vekili olmak için ilk adımı attık ve aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Ben uzun zamandır sokaklardayım. Sokakların ihtiyaçlarını biliyorum, sorunlarını biliyorum ve bu sorunların nasıl çözüleceğini de biliyorum. Bu şekilde gitmeyeceğini herkes artık çok iyi biliyor. Çorlu’nun en büyük sorunu şu an kentsel dönüşüm ve okul. 22 okul yıkıldı ve yerine yapılan da olmadı. Hem çocuklar hem de aileler 2’li eğitimde perişan halde. Sabahın karanlığında küçük çocuklar okula gidiyor ve çocuklar üst üste sınıfta eğitim almaya çalışıyor. Keza kentsel dönüşüm de aynı durumda. Bu yüzden Çorlu’ya, Tekirdağımıza hizmet etmek için ben her zaman elimi taşın altına koydum ve koymaya da devam edeceğim. Hemşehrilerimin sorunlarını biliyorum sorunları çözmek için bu yola çıkıyorum.” dedi.

Başkan Samancı, Şahin ve Şaşmaz da Çorlu’nun bir vekile ihtiyacı olduğunu belirterek Zeki Uzun’a başarılar diledi. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.