Tekirdağ Manşet Gazetesi

Vali Soytürk Gazetemizi Ziyaret etti

Tekirdağ Valisi Recep Soytürk Gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.
Vali Soytürk Ziyarete vakit buldukça tüm kurumlara randevu verdiğini belirterek, şunları kaydetti;” Zamanımız el verdiğince insanları ağırlamaya ve sorunlarını dinlemeye çalıştım. Şimdi ise iade-i ziyaretlere başladım. Zamanım el verdiği sürece misafir kabul etmeye ve iade-i ziyaretlere devam edeceğim.
“Tekirdağ’ın en büyük sorunu sudur”
Tekirdağ’ın en büyük sorunun su olduğunu da ifade eden Vali Soytürk,” Türkiye’de olduğu gibi Tekirdağ’da su sorunumuz var. Bunu aşmak için İnecik mahallemizdeki çalışma devam ediyor. İnecik köyü gibi birkaç yerde daha çalışmamız sürecek” dedi.
“Eğitim bizim için çok önemli”
Eğitimi çok önemsediğini de belirten Vali Soytürk, sözlerini şöyle sürdürdü;” Geldiğim günden beri eğitimi çok önemsiyorum. Tekirdağ çok göç alan bir şehir. Her yıl yeni dersliklere ihtiyacımız var. Öğretmenlerimizin çalışmalarını da çok yakından takip ediyorum. En fazla test çözdüren öğretmenlerimize ödül verdim. Eğitimin en önemli parçası öğretmenlerimizdir. Öğretmenlerimizin başarısını önemsiyorum”
“Spor’a destek veriyoruz”
Öğrencilerin spor yapmalarını desteklediklerini de ifade eden Vali Soytürk;” Gençlerin spor yapmalarını da destekliyoruz. Okulla sporun beraber yürümesi için elimizden gelen desteği vereceğiz. Okullarımız bunun için elinden gelen çalışmayı yapacaklar” dedi.
Tekirdağ Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Salih Canikli ise bu nazik Ziyaretten Dolayı Vali Recep Soytürk’e teşekkür ederek başarılar diledi.
Ziyarete İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Yusuf Yıldırım, Tekirdağ Manşet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hakan Karaca, Fahri Danışman Hakkı Denkleştirici ve Muhabir Yasemin Uyan da hazır bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.