Tekirdağ Manşet Gazetesi

AKBULUTLAR BEKO 4. ŞUBESİNİ GÖRKEMLİ BİR AÇILIŞLA HİZMETE SUNDU

Tekirdağ’ın köklü firmalarından Akbulutlar, Beko ile işbirliklerini güçlendirerek Hürriyet Mahallesi’nde dördüncü şubesini açtı.

Tekirdağ’ın önde gelen isimlerinin yer aldığı açılışa; Tekirdağ Valisi Recep Soytürk, CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Hakan Fındık, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Volkan Nallar, eski Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Beko Genel Müdürü Can Dinçer, Beko Pazarlama Müdürü Mehmet Tüfekçi, Beko Satış Direktörü Burak Bilgisel, Beko Marmara Bölge Müdürü Ayhan Yavaş, siyasi partilerin il ve ilçe başkanları, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşmasını yapan işletme sahibi ve Süleymanpaşa Belediye Meclis Üyesi Tuncer Akbulutlar;“Bugün burada bir araya gelmemizde büyük pay sahibi olan Beko markasının Akbulutlar Limited Şirketi’nin 4.şubesi olan Hürriyet Mahallesi Şube Açılışımıza hepiniz hoş geldiniz!” diyerek sözlerine başlarken konuşmasının devamında şunları söyledi:

“BİR ADIM DAHA YÜRÜMENİN HAKLI GURURU İÇERİSİNDEYİZ”

“Beko markasının Tekirdağ temsilcisi olan Akbulutlar Limited Şirketi, Hüsnü Akbulutlar öncülüğünde 90’lı yılların başında kurulmuş, markanın misyon ve vizyonunu benimsemiş bir aile işletmesidir. Akbulutlar, Tekirdağ’da 4. şubesini açarak Beko’nun dünya markası olma hedefine ulaşması yolunda onunla birlikte bir adım daha yürümenin haklı gururu içerisindeyiz.

“EKONOMİMİZ GÜÇLENDİKÇE DEMOKRASİ DAHA İYİ YERLEŞİR VE DÜNYADAKİ İTİBARIMIZ ARTAR”

Mutluluk paylaşıldıkça büyürmüş. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayıp bizimle mutluluğumuzu paylaştığınız için hepinize çok teşekkür ederiz. Konuşmamı markamızın kurucusu rahmetli Vehbi Koç’un sözleriyle bitirmek istiyorum; ‘Devletim ve ülkem var oldukça ben de varım. Demokrasi varsa hepimiz varız.

Memleketimizin ekonomisini kuvvetlendirmek için elimizden gelen bütün gayreti göstermeliyiz. Ekonomimiz güçlendikçe demokrasi daha iyi yerleşir ve dünyadaki itibarımız artar.’”

Tekirdağ’da ilk defa bir işletme açılışına katıldığını dile getiren Tekirdağ Valisi Recep Soytürk ise işletme sahiplerine hayırlı olsun dileklerini ileterek; “Bu iş yerinin hayırlı kazançlar getirmesini diliyorum, hepinize saygılar sunuyorum.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesilirken protokol üyeleri mağazayı gezerek Akbulutlar ailesine hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.