c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği Yine Bir İlke İmza Attı

Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği Yine Bir İlke İmza Attı

Trakya Kalkınma Ajansı ile Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği işbirliğinde Basın Mensupları Drone Eğitimi ve sertifika alabilecek. Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği’nin Trakya Kalkınma Ajansına sunduğu Drone Eğitimi Projesi kabul oldu ve protokol imzalanması ile taçlandı.
Proje kapsamında;6 gün boyunca 36 saat alınacak eğitimden, proje başvuru tarihinden önce Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği’ne üye basın mensupları faydalanabilecek. İmzaların atılmasının ardından konuşan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin; “Tekirdağ’da ki kamu kurunlarının yanı sıra sivil toplum kuruluşlarına ihtiyaç duydukları eğitimleri veriyoruz. Bazen eğitmen bulamıyorlar biz, Türkiye genelinden eğitimci desteği sağlıyoruz. Trakya bölgesinde sizin gibi STK’lar ve kamu kurumlarının daha iyi hizmet sunabilmesini amaçlıyoruz. Bugün sizinle burada drone gibi yeni teknolojilere ayak uydurarak, daha iyi hizmet verebilmesi için bunlar önemli çalışmalar. Bu tarz faaliyetlere katkı sağlıyoruz. Projenizi bize sundunuz,biz de kabul ettik. İlerleyen dönemlerde bu eğitimin devamını sağlayabiliriz ve mümkün olursa derneğinize bir drone vererek katkı sağlamak isteriz. İhtiyacı olan herkes sizin derneğinizden faydalansın. Hayırlı uğurlu olsun.Yeni projelerde buluşma dileğiyle. Basın mensuplarımıza hayırlı olsun.” dedi.
YALÇIN: “BASIN MENSUPLARIMIZA HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDİYORUM”
İmzaların atılmasının ardından konu ile ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği Başkanı Abdullah Yalçın; “Bu proje bizim için çok önemliydi.Bugün yanımızda olduğunuz için çok mutluyum. Teknoloji her gün gelişiyor. Bu noktada meslektaşlarımız değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurması adına drone eğitimi projesini hayata geçirmek istedik.Bu projede de Trakya Kalkınma Ajansı ile ortak hareket etmek istedik. Öncelikle Tarkya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve ekibine yardımları ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği Genel Sekreteri Serap Cömertoğlu İşcan’a emeklerinden dolayı ve yönetim kuruluna teşekkür ederim.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.