c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

SİYASİLERDEN TEKİRDAĞSPOR’A DESTEK SÖZÜ

SİYASİLERDEN TEKİRDAĞSPOR’A DESTEK SÖZÜ

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ve AK Parti il Başkanı Mestan Özcan Tekirdağspor’u destekleyeceklerini söyledi.
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, AK Parti il Başkanı Mestan Özcan ve Tekirdağspor Kulüp Başkanı Mülahim Kuru, Tekirdağspor ile ilgili gazetemize açıklama yaptı.
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel açıklamasında Tekirdağspor’un Mülahim Kuru Başkanlığında heyecanlı bir yönetim oluştuğunu söyledi.
Maddi destek konusunda Hükümet olarak Tekirdağspor’a gereken desteği vereceklerini ifade eden Yel, şunları kaydetti; “Bundan 3 ay spor bakanımızdan Süleymanapaşa ile Çorlu ilçelerimize 15’er bin seyirci kapasiteli stat yapılmasını talep ettik. Bu talebimiz incelenmeye alındı. İnşallah Tekirdağ’ımıza modern statlar kazandıracağız”
AK Parti il Başkanı Mestan Özcan ise Tekirdağspor’un Büyük bir camia olduğuna vurgu yaparak, “Tekirdağspor çok emek verildiği halde maalesef istenen noktaya bir türlü gelmedi. Tekirdağspor’un temelindeki sorunlarını çok iyi etüt etmek gerekiyor. Siyasilerin ve Belediyelerin uzak durması Tekirdağspor’a eksi katıyor. Tekirdağspor bir markadır. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in Tekirdağspor’a sahip çıkma vaadi vardı. Bu işe bir heyecanla sahiplendiğini görüyoruz. Ben Tekirdağspor’a sahip çıkan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Tekirdağspor Kulüp Başkanı Mülahim Kuru’ya teşekkür ederim. Tekirdağspor için bizde elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.
Tekirdağspor Kulüp Başkanı Mülahim Kuru ise Tüm Tekirdağ Tekirdağspor’un arkasında duruduğunu ifade ederek;” Tekirdağ protokolünün de bize destek vermesi bize ayrı bir güç veriyor. Tekirdağspor ileriki yıllarda diğer spor branşlarında faaliyet gösterecek” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.