c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

“SAĞLAM BİNALARDA ÇALIŞMAK İSTİYORUZ”

“SAĞLAM BİNALARDA ÇALIŞMAK İSTİYORUZ”

Türk Tarım Orman-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Turgay Kıran, “Sağlam Binalarda Çalışmak İstiyoruz” dedi.

Türk Tarım Orman-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Turgay Kıran kamu binalarının depremselliği ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
Kıran Açıklamasında Tekirdağ’ın deprem kuşağında yer aldığına dikkat çekerek, şu ifadelere yer verdi;” Deprem kuşağında yer alan Tekirdağ’da görev yapan Kamu görevlileri yaşadıkları deprem korkusu nedeniyle büyük bir tedirginlik içerisindedir. Kamu hizmeti sunulan binaların depreme karşı dayanıklılığı konusunda tereddüt duyan memurların birçoğu işyerlerine gitme, binalara girme ve hizmet verme noktasında haklı korkular yaşamaktadır. Binaların testlerinin ivedilikle yapılarak bu tedirginliğin giderilmesi, yıkım veya güçlendirme gereken binaların terkedilerek kamu çalışanları için güvenli hizmet alanları oluşturulması gerekmektedir. Hizmet verme ihtimali bulunmayan kamu binaları yerine kamu görevlilerinin güvenle hizmet üretebilecekleri konteynerler veya çadırlar kurulmalı, kamu hizmetleri hiç ara vermeksizin yeni kamu binaları inşa edilene değin buralardan sunulmaya devam etmelidir.”

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.