c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

PROFİLİ KİTABA DESTEK

PROFİLİ KİTABA DESTEK

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan ‘Süleymanpaşa Sağlık Profili Kitabı’ çalışmalarına destek veren Üniversite Rektörü Prof.Dr. Mümin Şahin’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Süleymanpaşa Sağlık Profili Kitabı’nda yer alan bilgilerin hazırlanmasında emeği geçen Üniversite Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Gökmen Kantar, Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Burcu Tokuç, Fen Edebiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Tevfik Sütçü, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör.Dr. Miray Özden de hazır bulundu.
Ziyarette konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Süleymanpaşa Belediyesi olarak hazırladığımız bu kitap içerdiği bilgiler ile herkese önemli bir kaynak oluşturacak niteliktedir. Süleymanpaşa’nın sağlıktan demografik yapısına, sosyal ekonomik yapısından kültür sanatına kadar turizm, ulaşım, eğitim, çevre ve Covid-19 döneminde yapılan çalışmaları da kapsamaktadır. Süleymanpaşa Belediyesi olarak hazırladığımız Süleymanpaşa Sağlık Profili Kitabı’nın diğer belediyelere de örnek olacağı kanısındayım. Böyle güzel bir çalışmaya katkı sağlayan başta Rektörümüz Prof.Dr. Mümin ŞAHİN olmak üzere çalışmalarını, bilgilerini bizlerden esirgemeyen değerli akademisyenlerimize teşekkür ederim” dedi.

Rektör Prof.Dr. Mümin Şahin, yapılan bu çalışma ile Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi adına gurur duyduğunu ve böyle bir kitabın hazırlanması yönünde çalışmaları başlatan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’i kutladığını belirtti. Rektör Şahin, “Bölgemize, şehrimize değer katmak, şehrimizi tanıtmak, geliştirmek ve vatandaşlarımıza daha yararlı işler yapmak için çalışan tüm belediyeler ve kurumlar ile işbirliği yapmak, bizleri daha memnun etmektedir. Süleymanpaşa Sağlık Profili Kitabı’nın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerine yer vererek kitabın hazırlanmasında emeği geçen meslektaşlarını tebrik etti.
Ziyaretin sonunda Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Üniversite Rektörü Prof.Dr. Mümin Şahin’e ve katkı sağlayan akademisyenlere günün anısına takdimde bulunurken, Rektör Şahin de Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinin prestij kitabı olan ‘NAMIK KEMAL’in Hayatını, Düşüncelerini ve Eserlerini Konu Edinen Kitabı’ Başkan Yüksel’e sundu.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.