c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

“Onlar Bize Uysun”

“Onlar Bize Uysun”

Tekirdağ Büyükşehir Meclisi toplantısında konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel kazı çalışmalarında tüm kurumların belediyelerin programlarına uyması gerektiğini söyledi.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 2020 Eylül Dönemi Olağan Meclis Toplantısı Çorlu Halk Eğitim Merkezinde gerçekleşti.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya yine Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel damga vurdu.
Belediyelerin yolları asfaltladıktan sonra TREDEŞ ve Telekom gibi kurumların alt yapı çalışması yaptıklarını ve bu yüzden yolların tekrar bozulduğunu ifade eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ; “ Yolu yapıyoruz. Arından bazı kurumlar alt yapı çalışması yapıyor. Yama yapmak zorunda kalıyoruz. Bu birkaç kez tekrarlandığında yol tamamen bozluyor ve tekrardan yapmak zorunda kalıyoruz. Biz bu kurumların alt yapı planlamasına neden uyuyoruz. Onlar bize uysun” dedi.
“Ortak Komisyon Kurulacak”

Tekirdağ Büyükşehir Meclisi toplantısında ayrıca vahşi atık toplama tesisi ile ilgili Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ve Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay karşı çıktı.
vahşi atık toplama tesisi ile ilgili Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ve Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ortak bir komisyon kuracak.
Kurulacak komisyondan sonra yeni vahşi atık toplama anları belirlenecek.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.