Tekirdağ Manşet Gazetesi

Nizam-ı Alem Ocakları Tekirdağ İl Başkanlığı Kuruldu

Nizam-ı Alem Ocakları Tekirdağ İl Başkanlığı Kuruldu
Nizam-ı Alem Ocakları Tekirdağ İl Başkanlığı Süleymanpaşa ilçesi Hükümet caddesinde kuruldu.
Açılışa Milli Yol Partisi İl Başkanı Cem Hakan Şalcı, Muhammed Şen Başkanlığında ve Mehter Marşı ile dualar eşliğinde Hükümet Caddesinde hizmete giren ocak açılışına gönüllüler ve Muhsin Yazıcıoğlu sevdalıları katılım sağladılar.
Hakan Şalcı ilk olarak hitap etti, Yıllar önce 1992’de Büyük Birlik Partisi kurulduğunda ocağımızın ilk ismi nizam-ı alem ocakları idi. Muhsin Yazıcıoğlu’nun çizgisinde Türk milliyetçisi bir genç nasıl olur, davanın neferi nasıl olunur, ahlaklı dürüst yanlışa düşmeden örnek gençler yetiştirmek üzere bugün ocağımızı açmış bulunuyoruz.
Herkesin üstüne büyük sorumluluk düşüyor. Asla yanlışın içine düşmedik ondan aldığımız eğitimle burada gençlerimizi örnek bir şekilde mana şuuruda vererek ilahi kelimettullah davasınıda aşılayarak yetiştireceğiz.
Başkan Şen yaptığı konuşmada, Türk Milletinin evlatları olarak asırlardır süren kutlu bir yolun son takipçileri olan bizler ;
Türk Milletini yeniden tarihte ait olduğu yere taşıyacak büyük diriliş hamlesine bir katkı vermek, Milliyetçi vatansever ve özgüveni yüksek bir nesil yetiştirmek üzere, üstümüze dayatilan küreselci yeni dünya düzenine karşı hayır diyerek,
Yeniden NİZAM-I ALEM diyebilmek, mensubu olduğumuz Türk Milletine,
Nizam-ı Alem Ocağını kurmuş ve sancağımızı güzel Tekirdağ’ımıza dikmiş bulunuyoruz. Tüm gençlerimizi ocağımıza davet ediyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.