c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

NİŞANCI; ‘’Destekçisiyiz ve Takipçisiyiz’

NİŞANCI; ‘’Destekçisiyiz ve Takipçisiyiz’

Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı’nın kentsel dönüşüm ile ilgili gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantısına katılan Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı, toplantıyı değerlendirdi.

Depremsellik konusunun Tekirdağ’ın en önemli sorunlarından biri olduğunu belirten Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı, Vatandaşlarımızın can güvenliği ve konforu bizler için her zaman birinci plandadır. Bu noktada yapılacak çalışmalarda siyasi parti gözetmeksizin, vatandaşlarımızın can güvenliği ve konforu için her türlü çalışmanın yanında olacağız mesajı verdi.

VATANDAŞLARIMIZIN CAN GÜVENLİĞİ EN ÖNEMLİ UNSUR

REKLAM ALANI

Süleymanpaşa Belediye binası toplantı salonunda gerçekleşen toplantı hakkında fikirlerini söyleyen Gelecek Partisi İl Başkanı Recep Nişancı; ‘’ Depremsellik Tekirdağımızın en önemli sorunudur. Özellikle Süleymanpaşa ilçemizde Riskli bina sayımız oldukça yüksektir. Bu noktada yapılacak çalışmalarda siyasi parti gözetmeksizin her türlü çalışmanın yanında ve destekçisi olacağız.’’ İfadelerini kullandı.

VATANDAŞLARIMIZIN HAKLARINI SAVUNURUZ

Yapılacak olan çalışmalarda her türlü desteğe hazır olduklarının altını çizen Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı, ‘’ Geçtiğimiz gün Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in daveti üzerine gittiğimiz Kentsel dönüşüm toplantısının düzenlenmesinden memnun olduk. Bu tür çalışmaların siyaseti, siyasi partisi olmaz. Bizler Tekirdağ’da yaşayan tüm vatandaşlarımızın hakkını korumak için yoğun çaba sarfedeceğimizin altını çizmek isterim. Bizim için birinci öncelik vatandaşlarımızın can güvenliğidir. Bundan sonra gelen en önemli maddemiz ise vatandaşlarımızın yapılacak olan kentsel dönüşümde haklarının korunmasıdır. Bu nokta da yapılan çalışmaları yakından takip ederek vatandaşlarımız ile bir arada olacağımızı da belirtmek isterim.’’ Şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.