c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

MÜSİAD TEKİRDAĞ BAŞKANI; RAMAZAN DOĞAN GÜVEN TAZELEDİ.

MÜSİAD TEKİRDAĞ BAŞKANI; RAMAZAN DOĞAN GÜVEN TAZELEDİ.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ’ın 6.Olağan Genel Kurulu yapıldı.
6.Olağan Genel Kurulu yaşanan asrın felaketi nedeni ile sadece üyelere yönelik şube binasında gerçekleşti. Genel kurulda mevcut mevcut Yönetim Başkanı Ramazan Doğan tekrar seçilerek güven tazeledi. Genel Kurula Genel Merkez Yurtiçi Teşkilatlanma Komisyon Başkan Yardımcısı İbrahim Faruk Özbek , 26. Dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, Genel Merkez Temsilcileri , MÜSİAD Tekirdağ Üyeleri, MÜSİAD Tekirdağ Kadın Üyeleri , MÜSİAD Genç Tekirdağ Üyeleri katılım sağladı.

BAŞKAN DOĞAN ; MÜSİAD, HER DAİM DEVLETİNİN VE MİLLETİNİN YANINDA OLMANIN ADIDIR.

Genel Kurul açılış konuşmasını gerçekleştiren MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Ramazan Doğan ; ‘Genel kurulumuzu Sayın Meclis Başkanımız Prof. Dr. Mustafa Şentop Hocamızın , bürokrasimizin ve bölge sanayicilerimizin geniş katılımları ile icraa etmek istemiştik lakin ülkemizde yaşanan asrın felaketi nedeni ile bugün şubemizde gerçekleştiriyoruz.
Yaşanan Deprem nedeni ile hayatını kaybeden kıymetli vatandaşlarımıza yaralılarımıza acil şifalar ve yakınlarına sabr-ı cemiller niyaz ederiz.
Felaketin ilk anından beri genel merkezimizle birlikte, çalışmalarımızı başlatmış olup, MÜSİAD Tekirdağ olarak yardım tırlarımızı 2. Ve 3. Gün yola çıkarmış olduk. Başta Genel Başkanımız Mahmut Asmalı beye, genel merkezimize siz kıymetli üyelerimize , yurt içi ve yurt dışı MÜSİAD Şubelerimize çalışmalarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim.
Şube üyelerimiz ile birlikte bölgeye 4. Gün intikal etmiş bir kardeşiniz olarak, bölge için en az 1 yıl daha desteklerimizi sürdürmemiz gerektiğini beyan eder , siz kıymetli üyelerimizden deprem bölgemize maddi ve manevi desteklerinizin devamını bekliyoruz.
MÜSİAD; Çalışmanın, üretmenin, istihdam sağlamanın adıdır,
Şehrine, bölgesine, ülkesine sahip çıkmanın adıdır,
Mazlumun, fakirin, ihtiyaç sahibinin yanında olmanın adıdır,
Esnafın veresiye defterini satın alarak, fakirin borcunu kapatmanın adıdır,
Milli ve manevi değerlerine, gönül birlikteliğiyle sahip çıkmanın adıdır,
Yüksek ahlak, yüksek teknolojiyi hayatının merkezine koymanın adıdır,
Her daim devletinin ve milletinin yanında olmanın adıdır,
Emeklisi olmayan bir davaya hizmet etmenin adıdır .
MÜSİAD, sadece milli sermayenin değil; kültürümüzün, değerlerimizin ve nesillerimizin bekası uğruna çalışan bir gelenek şeklinde, bu uğurda yapısını genişleten ve devletimizin sahada en etkin paydaşı olarak yer almaktadır.
Bu zor günlerde de bir kez daha bunu ispatladık. Kenetlendik. Zor günlerde birbirimizin derdine ortak, yaralarına merhem olduk.
Yönetim Kurulumuzla bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da iş dünyası içerisinde saygınlığı olan, çözüm üreten, aksiyon alan, halkımızın ve ülkemizin menfaatlerini koruyan, bu kapsamda programlar ve görüşler oluşturan bir kuruluş olma çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İş dünyasına, bölgemize ve ülkemize katkı sağlayacak olan bu görüşlerimizin, Genel Merkezimiz aracılığıyla devletimizin yönetim kademelerine ulaştırılması için rapor etmeye ve toplumun tüm kesimleri ile yapıcı bir diyalog içerisinde bulunma çalışmalarımızı da aksatmadan yürütmeye devam edeceğiz.
Yeni Dönemimizde Gerek bölgemizde gerekse komşu şubelerimiz ve ülke genelinde üyelerimizin birbirleriyle ticaretlerinin gelişmesi için çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. Genel Merkezimizin bu minvalde yaptığı tüm çalışmaların yakından takipçisi ve uygulayıcısı olmaya gayret göstereceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle, görev sürem boyunca bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen başta Sayın Genel Başkanımız Mahmut Asmalı bey olmak üzere, Genel Merkez Temsilcilerime, Önceki Dönem Başkanlarımıza, Yönetim Kurulu üyelerimize, Kıymetli MÜSİAD Tekirdağ Üyelerime MÜSİAD Kadın Üyelerimiz ve Genç MÜSİAD’ lı kardeşlerime şükranlarımı sunar, Genel Kurulumuzun hayırlara vesile olmasını dileğiyle, hepinize saygılarımı sunarım.
Rabbim İnşAllah selamı da, kelamı da aramızdan eksik etmesin.’ Dedi.

REKLAM ALANI

YENİ YÖNETİM ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

MÜSİAD Tekirdağ 6. Olağan Genel Kurulundan sonra yeni yönetim kurulu ve denetleme kurulu asil, yedek üyeleri de belli oldu. Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu. Yönetim kurulu asil üyeleri; Ramazan Doğan, Oktay Koç, Münür Kılıç, Haldun Cömert, Cihan Karaca, Ali Doğan, Ahmet Bayram, Nigar Yetkin, Ali Güçlü , Hasan Yahşi. Yönetim kurulu Yedek üyeleri; Suat Ermiş , Gökay Gök, Mustafa Cansızoğlu, Mesut Küçük, Yılmaz Özen, Yusuf Ziya Erol , Serdar Pirpir, Hüseyin Çavuş, Nuh Uzun , Selami Tarak. Denetleme Kurulu Asil Üyeleri ; Yadigar Gümüştaş , Şevket Özkan , Gökhan Söker, Denetleme Kurulu Yedek Üyeleri ; Mehmet Can Aybaş, Burak Gül , Zeki Kaptan.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.