Tekirdağ Manşet Gazetesi

Gönül Elçileri bayram sevincini büyüklerimizle paylaştı

Süleymanpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü, yeni tip Korona virüsü salgını nedeniyle 81 ilde ilan edilen dört günlük sokağa çıkma kısıtlamasından, Ramazan Bayramı’nın birinci gününde 14.00-20.00 saatleri arasında muaf tutulan 65 yaş ve üzeri vatandaşların bayramlarını karanfil, çikolata ve kolonya ikramları ile kutladı. Halkla İlişkiler Müdürlüğüne bağlı Gönül Elçileri ekipleri, evlerinden çıkamayan vatandaşları da yalnız bırakmayarak evlerinde ziyaret etti.
HEM ÖZGÜRLÜK HEM BAYRAM SEVİNCİ
Hem bayram sevincini hem de günler sonra dışarı çıkmanın mutluluğunu yaşayan 65 yaş üstü vatandaşlara çikolata ve kolonya ikram ederek Ramazan Bayramlarını kutlayan Gönül Elçileri, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in bayram tebriklerini ve selamlarını da birer karanfil eşliğinde ilettiler.
Park ve meydanlarda sosyal mesafe kuralları çerçevesinde özgürlüğün tadını çıkaran 65 yaş ve üzeri vatandaşlar, Süleymanpaşa Belediyesinin sürprizleri karşısında memnuniyetlerini dile getirirken Başkan Yüksel ve Süleymanpaşa Belediyesine teşekkür ettiler.
EVLERİNDEN ÇIKAMAYAN VATANDAŞLAR DA UNUTULMADI
Öte yandan, yaşı nedeniyle evden çıkamayan, hastalığı nedeniyle sokağa çıkma serbestliğinden yararlanamayan 65 yaş üstü vatandaşlar ile engelli çocuğu olan anneleri evlerinde ziyaret ederek Başkan Yüksel adına bayramlarını kutlayan Gönül Elçileri ekipleri, Yüksel’in bayram tebrikleri ile hediyelerini ilettiler.
YÜKSEL: “ONLAR BU TOPRAKLARIN BEREKETLİ DUALARIDIR”
Bayram sevincini sokaklarda, cadde ve meydanlarda yaşayan büyüklerimizin bayramlarını kutlayan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Bayramın birinci gününde ve özgürlük günlerinde yaşlılarımızı yalnız bırakmadık. Meydan, park, cadde ve sokaklarda büyüklerimizle birlikte olduk. Gönül Elçilerimizle eli öpülesi büyüklerimizin ağızlarını tatlandıran ikramlarda bulunduk. Muhabbet ve saygılarımızı sunduk, sağlıklı, uzun ömürler diledik. Meydan, cadde ve sokaklar onlarla güzel, onlarla anlamlı. Onlar bu toprakların bereketli dualarıdır. Ayrıca yaşı nedeniyle evden çıkamayan yaşlılarımızı, engelli çocuğu olan anneleri ve hasta yaşlı olan büyüklerimizi evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladık, hayır dualarını aldık. Bu vesileyle tüm büyüklerimizin ve tüm hemşehrilerimizin, tüm İslâm Âlemi’nin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum,” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.