Tekirdağ Manşet Gazetesi

DEVA PARTİSİ SÜLEYMANPAŞA İLÇE BAŞKANI VARAN’DAN ÇAĞRI

Deva Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Ozan Varan yaptığı açıklamada diğer partilere çağrı yaptı. Varan açıklamasında şöyle dedi;

SEÇİM KAZANAN BELEDİYE BAŞKANLARIMIZA AÇIK ÇAĞRIMIZDIR.

31 Mart Seçimlerini geride bıraktık. Seçim sürecinde birçok adayın projelerini ve vaatlerini okuduk, yapmış oldukları lansmanlarinı dinledik. Verilen vaatlerin neredeyse hepsi , bir önceki belediyenin mali tablosu alınmadan vatandaşlarımıza açıklandı. Öncelikle tüm vaadlerin sonuna kadar takipçisi olacağımızı hemşehrilerimizin bilmesini istiyorum.

Seçim dönemi Partimizin aldığı ittifak kararı neticesinde Büyükşehir ve Süleymanpaşa’da aday çıkarmadık. İttifak öncesi yapmış olduğumuz çalışmalarda, belediyelerimizin ciddi borçlar ile devredeceğini üç aşağı beş yukarı tahmin ederek. Yurtdışı ve yurtiçinde çağrıya çıkan HİBE projelerini takip ettik ve belediyelerimizin mali tablolarını gördükçe ne kadar önemli olduğunu birkez daha görmüş olduk.

Şimdi ateşten gömleği giyen tüm Belediye Başkanlarımıza çağırmızdır. Devir aldığınız borçlar ve ülke ekonomisi ortada , bizler şehrimiz için birlikte çalışma kültürü ve ortak akılla hareket etmek gereğine inanıyor ve yapmış olduğumuz tüm çalışmalari belediyelerimiz ile paylaşmaya HAZIR olduğumuzu kamuoyuna duyururuz.

Deva Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı

Ozan Varan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.