c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi 2020-2021 Akademik Genel Kurul Toplantısı Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin’in katılımıyla çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yılmaz Çakıcı, Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Erdoğan Gültekin ile akademik personel katıldı.

Akademik Genel Kurul Toplantısında Dekan Yardımcıları Prof.Dr. Gülsüm Özkan ve Prof.Dr. Burçin Nalbantoğlu Tıp Fakültesini tanıtan bir sunum gerçekleştirdi. Sunumda geçtiğimiz akademik yılın değerlendirilmesi ile içinde bulunduğumuz eğitim-öğretim yılına ait akademik ve idari durumu gösteren bilgiler paylaşılarak yapılması planlanan çalışmalardan bahsedildi.

REKLAM ALANI

Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Erdoğan Gültekin “Rektör Prof.Dr. Mümin Şahin’in başkanlığında gerçekleştirdiğimiz 2020-2021 Akademik Genel Kurul Toplantısı’na katılım sağlayan ve emeğini hiçbir zaman esirgemeyen tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum” diyerek Tıp Fakültesi’nin genel durumu ile ilgili katılımcılara bilgi verdi.

Rektörü Prof.Dr. Mümin Şahin, “Öncelikle bu zor günlerde başta sağlık çalışanları olmak üzere şehit olan sağlıkçılarımıza ve hayatlarını kaybedenlere Rabbimden rahmet diliyorum. Hastalarımıza da acil şifalar dileyerek bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum. İnşallah bu zor günleri elbirliği ile atlatacağız.” sözleri ile başladı.

Tıp Fakültesi’nde gerçekten özveri ile çalışan, zor şartlarda görev yapan siz değerli hocalarıma bir kez daha buradan teşekkür ediyorum. Tıp Fakültemiz gerçekten bölgede en iyi hizmet veren hastanelerimizden bir tanesidir. Ancak daha da iyi olmalıyız ve bunu hep birlikte başaracağımızdan eminim. Biliyorsunuz ki Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi yerel dinamiklerin, kültürel ve doğal zenginliklerin olduğu merkezi bir yerde konumlanmıştır. Bu zenginliklerin kıymetini bilerek, zenginliklerden yararlanarak üniversitemizi daha da ileriye götürmeliyiz diye düşünüyorum. Üniversite olarak İhtisaslaşmamız en önemli kriterlerdendir, bununla ilgili araştırmalarımıza hız vermeliyiz” ifadelerine yer verdi.

Konuşmaların ardından Akademik Genel Kurul Toplantısı Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin ile fakülte öğretim elemanlarının karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğu bölüm ile devam etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.