Gelecek Partisinden Tekirdağ Çıkartması

Gelecek Partisinden Tekirdağ Çıkartması

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcıları ve Kurucular Kurulu üyeleri basın toplantısı düzenledi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcıları ve Kurucular Kurulu üyeleri Büyükşehir Belediyesine ait, Tekirağaç Kafe basın toplantısı düzenledi.
Açılış konuşmasını yapan Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı toplantı sonucunda bir rapor oluşturulacağını ifade ederek;” Genel Başkan yardımcılarımız , Genel Merkezi Yönetim Kurulu Üyeleri tüm illerde çalışma yapıyor. Çalışma kapsamında esnafımızı ve STK’larımızı ziyaret ediyoruz. İstişareler sonucunda rapor oluşturulacak” dedi.
“Tekirdağ Teşkilatımızın Çok Başarılı”
Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Mente ise Tekirdağ il Teşkilatının başarılı çalışmalara imza attığına vurgu yaparak şunları kaydetti;” Tüm Türkiye’de genel Başkan yardımcılarının da katılımıyla ziyaretler yaptık. 17 Genel Başkan yardımcısı her biri bir bölge olmak üzere ziyaretlerde bulunuyoruz. Seçime girerken canlı teşkilatlarımızın olmasını istiyoruz. Tekirdağ teşkilatımızın çok başarılı olduğunu gördük”
“Türkiye’nin Değişime İhtiyacı Var”
Türkiye’nin siyasal bir değişime ihtiyacı olduğunu da iddia eden Mente, sözlerini şöyle sürdürdü;” Türkiye’nin değişime ihtiyacı var. 6 lı masada ki çalışmalarımız çok kıymetli. Masayı bir arada tutup mutlaka değişimi sağlayacağız. Kendi içimizde baktığımız da anketlerde çıkan sonuçlar ile Vatandaştan aldığımız geri dönüşler örtüşüyor. Çıkan anketlerde ve Vatandaşlardan aldığımı geri dönüşte Tekirdağ’ın en büyük sorunun adaletsizlik olduğu görülüyor”
“Nisan-Mayıs Aylarında seçim olacak”
Nisan-Mayıs Aylarında genel seçimlerin yapılacağını da öne süren Mente;” Ekonomi de çok önemli bir konu. İnsanlar yoksullaşmayı yaşıyorlar . Vatandaşlarımız buradan çıkışı istiyor. Ehliyet ve liyakat olmayan yöneticilerin görevde olduğunu söylüyorlar. Önümüzde zor bir dönem var biz başaracağız. Nisan-Mayıs Aylarında bir seçim olacağını düşünüyoruz. Teşkilatımızla bunun çalışmasını ciddiyetle yapıyoruz” şeklinde konuştu.
“Biz hep ilkleri yapıyoruz”
Temiz Siyaset Komisyonu Başkanı Şenol Gürşan ise Gelecek Parti’nin Türk siyesine yön verdiğini belirterek ;”Biz güçlendirilmiş parlamenter sistemini savunuyoruz. Altılı masa bir araya geldi. Altılı masana değerlendirmenin sonucunda güçlendirilmiş parlamenter sistem bir kitapçık olarak yayınlandı. Gelecek patisi olarak ekonomiyi iyi bile kurmaylara da sahibiz. Nasıl bir ekonomi modeli öngördüğümüzü de paylaştık. Temiz siyaset anlayışımızı ilkelere döktük ve belgelerini açıkladık. Biz hep ilkleri yapıyoruz” dedi.
“Siyaset halkın isteklerine göre yapılmalı”
Genel Merkez Savunma Politikaları Başkanı Salih Aynural da Gelecek Parti’sinin kurulduğu günden bugüne devamlı hak ile iç içe olduğuna vurgu yaparak;” şunları kaydetti;” Partimizin 2.5 yıl önce kuruldu. Biz 2,5 yıldır sahalardayız. Halkımızın, Esnafımızın ve Sanayicilerimiz dertlerini dinliyoruz. Bunları dinlemeden çözüm yolu kolay değil. Bunu biz parti olarak prensip haline getirdik. Halkın refahı için siyaset yapıyoruz. Türkiye’de parti ve şahsi çıkar ön planda olduğu sürece bu Ülkenin kalkınması mümkün değil. Siyaseti buna göre yapmak lazım.”
Düzenlenen basın toplantısına Genel Merkez Adalet Politikaları İzleme Kurulu Başkanı Mustafa Bahadır Kurbanoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi 1. Bölge Teşkilatlardan Sorumlu, Ahmet Akçay, Kurucular Kurulu Üyeleri Zeynep İşçan Çeviker, Engin Keskinel, Üyesi Aynur Algül ve Alaattin Fırat katıldılar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.