c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

Ferhadanlı Karpuz Şenliği Düzenlendi

Ferhadanlı Karpuz Şenliği Düzenlendi

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Ferhadanlı Karpuz Şenliği düzenlendi.
Ferhadanlı mahallesinde düzenlenen Karpuz Şenliği ilçe merkezinden ve çevre mahallelerden çok sayıda vatandaş katıldı.
Alanda açılan stantlarda karpuzlar sergilenirken, şenliğe katılan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, tarafından davetlilere karpuz ikramında bulunuldu.
Şenlikte konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, bu yıl Kapuz Şenliklerinin ilkini gerçekleştirdiklerini söyledi.
Düzenlenen festivallerin ses getirdiğini de ifade eden Yüksel, şunları kaydetti; ”Düzenlediğimiz kiraz festivali Türkiye’de çok konuşuldu. Yakın Avrupa’dan çok ciddi misafir ağırladık. Arkasından Karacakılavuz Keşkek Şenliğini düzenledik. Burada şenliğimize ise yaklaşık 25 Bin kişi katıldı. Ferhadanlı Mahallesinde ise Karpuzu tanıtan festivalleri sürdüreceğiz. İnecik hattın da Ihlamur şenliği planlıyoruz. Süleymanpaşa’yı tanıtan organizasyonlara imza atıyoruz. Süleymanpaşa’yı Türkiye’de en çok konuşulan şehirleri arasında sokmayı başardık.Süleymanpaşa 210 bin Nüfusu ile Trakya’nın en güzide şehirlerinden biri. Bu şehirde yaşamak bizim için ayrıcalık. Biz özellikle Trakya’da çok fazla ürünün yetiştiği kıymetli topraklarda yaşıyoruz. Daha önce Tekirdağ’ı çok tanıtamamıştık. Ferhadanlı Karpuzunun tadı çok farklı. Bize düşün şehrimizi en iyi şekilde tanıtma. Biz bununla ilgili görevimizi üstlendik”
Yüksel’in hızına
Süleymanpaşa İlçesinin sorunlarını çözmek için Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ile birlikte çalıştıklarını ifade eden AK Parti Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül ise;” Süleymanpaşa Belediyesinin bu şenliği düzenlediği için tebrik ediyorum. Yapılan projeler her mahalleye bereket getiriyor. Bu etkinlikler turizme ve bölgemize katkı sunuyor. Biz Belediye Başkanımız Cüneyt Yüksel’in çalışmalarına ve hızına eşlik ediyoruz. AK Parti Belediyecilik Hizmetini AK Parti Belediyeciliği ile buluşturdu. Sosyal projeleri ile belediyecilik hizmetinin ne olduğunu Tüm şehre ispat etti. Bizlerde ona elimizden gelen tüm desteği Ankara’da tanıklık ediyoruz. Belediye Başkanımıza tüm kapıların açılması için elimizden gelen desteği veriyoruz” şeklinde konuştu.
“Büyük Bir Teveccüh Alıyor”
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ise Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in yapmış olduğu çalışmaların teveccühle karşılandığını ifade ederek;” Gönül Belediyeciliğine imza atan, her mahallesine her taşına, her yerine hizmet götürme aşkıyla büyük bir heyecanla çalışan Cüneyt Yüksel Başkanımızın Belediye olarak ilk kez başlatmış olduğu şenliğimiz büyük bir teveccüh alıyor” dedi.
Programa Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mümin Şahin, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk ve binlerce kişi katıldı.
Şenlikte ilerleyen saatlerde sanatçı Mustafa Keser, konser vererek hayranlarını gece boyunca eğlendirdi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.