Tekirdağ Manşet Gazetesi

DÜŞLER AĞACI ANAOKULU AÇILDI

Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde hizmete sunulan Düşler Ağacı Anakolu’nun açılış töreni gerçekleşti.
Açılışa Chp Milletvekili Faik Öztrak’ın yanısıra, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak , CHP İl Başkanı Şenol Özgür Taşmerdivenli, İlçe Başkanı Ali Engin ve Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Volkan Nallar’ın katılımıyla görkemli açılış gerçekleştirildi.
Kurdele kesimi öncesi konuşma yapan başkan adayı Nallar konuşmalarında: ” Süleymanpaşanın eksiklerinden biriydi anaokulu. İnşallah burada Atatürk düşüncesi ile ilkeleriyle büyümüş bir nesil olacak ve yetişecek. Bizde Allah nasip kısmet ederse tekrardan Cumhuriyet Halk Partili sosyal belediyecilik anlayışı ile seçimi kazandığımızda güzel projelerimiz olacak. O zamanda birlikte güzel projeler yaparız. Çocukların beslenme çantalarından, eğitimlerine, çocuk kulüplerine, geçmiş dönemde belediye başkanı Ekrem başkanın yaptığı gibi daha da geliştirerek güzel işler yapacağız hiç şüpheniz olmasın. Zaten seçimde bizim ana temalarımız bunlar. Emekliler, çocuklar, kadınlar, engelliler, sokak canlıları … herkese ulaşacağız. Hiç kimsenin şüphesi olmasın.”
Açılış konuşmasının ardından hayırlı olsun diyerek milletvekili,büyükşehir belediye başkanı,il ve ilçe başkanları ile beraber kurdele keserek açılış törenini gerçekleştirdi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.