Tekirdağ Manşet Gazetesi

CHP’Lİ BOŞNAK BASININ SORUNLARINI ÇÖZMEK İÇİN SÖZ VERDİ

CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Boşnak, belediye başkanı olduğu takdirde basın mensuplarının içinde bulunduğu sorunların çözümü konusunda gereken çalışmalarda bulunacağına dair söz verdi.
CHP’li Mehmet Boşnak bugün Tekirdağ’da görev yapan çok sayıda basın mensubu ile kahvaltıda bir araya geldi.
Hem tanışmak hem de karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak amacıyla böyle bir toplantıyı organize ettiğini söyleyen CHP’li Boşnak, kahvaltının ardından, toplantıya katılan basın mensuplarına hitaben bir konuşma yaptı.
Konuşmasında basının içinde bulunduğu sorunları bildiğini ve bunun için gerçekleştirmek istediği projeler bulunduğunu söyleyen Boşnak, “Tekirddağ’da yaşayan basın mensubu arkadaşlarımızın sorunlarını inceledik ve gereken çözüme kavuşturulması için öncelik verdik” dedi.
Basın mensuplarının sorunlarını barınma, toplu taşıma, sosyal tesis, basın tatil sitesi ve matbaa ihtiyacı gibi başlıklar altında toplayarak, bu konularda neler yapılması gerektiği konusunda düşüncelerini belirten Boşnak, belediye başkanı olduğu takdirde öncelikle bu hizmetlerin gerçekleştirilmesine ağırlık vereceğini söyledi.
Toplantıda basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Boşnak, basına vermek istediği hizmetler ve yatırımlar konusunda sözlü olduğu kadar yazılı olarak taahhütte de bulunacağını belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.