Tekirdağ Manşet Gazetesi

“Bizbize Yeteriz”

Milliyetçi Hareket Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı “Bizbize Yeteriz” dedi

MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı esnafa ile beraber olarak birlik ve beraberlik duygusunu bir kez daha Süleymanpaşa’da hissettirdi.

Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı sürekli olarak yerel esnafa desteklerini açıklayarak pandemi döneminde de yerel esnafa destek kampanyası gerçekleştirmişti.
Yine son dönemde zincir marketlerin fiyat politikalarına karşı durduğunu Genel Merkez grup toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gündeme taşımıştı.

Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı bir alışveriş Merkezi önünde basın açıklaması yaptı

MHP Süleymanpaşa ilçe başkanlığı bir alışveriş merkezi önünde İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile beraber esnaf ziyaretlerinin ardından açıklamada bulundular.

Başkan Hüseyin Üretürk yaptığı açıklamada zincir marketleri eleştirerek, şunları kaydetti;” Sizi Ahilik Kültürü ile yoğurulmuş , Süleymanpaşa ‘ ya Tekirdağ ‘ a ve Türkiye ‘ ye katma değer kazandıran ; kapı komşumuz Hasan abi, bize evini açan Ayşe teyze ,iş yeri komşumuz Süleyman amca hepsini topladığımızda Süleymanpaşa ‘ nın dürüst ve namuslu esnaflarına sahip çıkmaya davet ediyorum .Halka üstten bakan aklı ile dalga geçenlere Süleymanpaşa ‘ nın en güzel cevabı bu olacaktır.
Biz , bizim gibi bizden olana esnafımıza sahip çıkıyoruz. Biz bize yeteriz . ”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.