c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

BASIN MENSUPLARI EMNİYETİ ZİYARET ETTİ

BASIN MENSUPLARI EMNİYETİ ZİYARET ETTİ

Tekirdağ Gazeteciler Birliği Derneği ve Tekirdağ’da bulunan yerel basın mensupları, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan Mehmet Erduğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tekirdağ Gazeteciler Birliği Derneği ve Tekirdağ’da bulunan yerel basın mensupları, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan Mehmet Erduğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Gerçekleşen ziyarete; Trakya Gazeteciler Birliği Başkanı ve Trakya Gazetesi İmtiyaz Sahibi Naci Akyazı, ; Trakya Gazeteciler Birliği Genel Sekreteri ve Trakya Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Gülçin Akyol, Trakya Gazetesi görsel yönetmeni ve muhabiri Özge Ebecek, Avrupa Gazetesi Yazı İşleri Müdürü İlkay Danacılar, Trakya Gazeteciler Birliği Vekil başkanı ve Muratlı Hizmet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Kamil Baştuhan, Şafak Gazetesi İmtiyaz sahibi Rıza Erenler, HaberTrak Gazetesi İmtiyaz Sahibi Cenap Kürümoğlu, gazeteci Uğur Adutalp, oğlu Aslan, Trakya Türk TV Genel Yayın Yönetmeni İrfan Demir, kameraman Yüksel Arslan ve Basın İlan Kurumu (BİK) Müdürü Sabri Karakaya katıldı.
Ziyaret kapsamında gazeteci Uğur Adutalp ve oğlu Aslan, görevine yeni atanan Tekirdağ Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan’a Türk Bayrağımızın kanvas tablosunu hediye ettiler. Basın İlan Kurumu (BİK) Müdürü Sabri Karakaya ise Erduğan’a Çanakkale Harbi ile ilgili bir kitap takdiminde bulundu.
Basını makamında nezaketle ağırlayan Tekirdağ Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, ifadelerinde asayiş ve güvenlik konularındaki hassasiyetini dile getirdi. Görüşme kapsamında Tekirdağ’ın trafik ve emniyet sorunları ele alındı. Ara sokaklara uygunsuz park yapılması, ana caddelerdeki çift taraflı park sorunları, madde ve alkol bağımlısı gençlerin okul çevresinde yarattığı rahatsızlık konularına değinildi.
Göreve atanması itibariyle Tekirdağ’ın huzur ve güvenliği için çalışmaya hemen başladığını belirten Erduğan, konuşmasında “Göreve başlamamla birlikte Tekirdağımızın güvenlik konusundaki eksiklikleri belirlemek için bir takım incelemeler başlattım ve sonuç olarak sokaktaki ekip sayısının az olduğu kanısına vardım. Sokaklara daha iyi hakim olmak için çevik kuvvet sayısını azaltarak, o arkadaşları devriye ekiplerine dahil ettik. Özellikle Aydoğdu, Zafer, Altınova, Değirmenaltı ve Hürriyet Mahalleleri’nde güvenliği bu sayede arttırmayı hedefledik. Sizin sayenizde de şehrimizin eksiklerini not alarak trafik konusundaki sorunlarımızı da en kısa sürede çözmeyi hedefliyoruz. Basın hem halkın bize ulaştırdığı sestir, hem de bizim mesajımızı halka ulaştıran en önemli araçtır. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.” dedi.
Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.