BANKKART PROTOKOLÜ İMZALANDI

BANKKART  PROTOKOLÜ İMZALANDI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ın katılımıyla gerçekleştirilen Bankkart Tedarik Zinciri Finansman Projesi Lansmanının ardından Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Çorlu TSO) ve Ziraat Bankası arasında protokol imzalandı.
Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Çorlu Girişimci Şube Yöneticisi Adnan Gül, Çorlu Şube Yöneticisi Tuncay Yörük ve Yönetmen Arif Gelez katıldı.
Nakit Sıkıntısı Çeken Üyelerimizin Finansman İhtiyacı Karşılanacak
Protokolle ilgili açıklamada bulunan Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “Odamız ile Ziraat Bankası güçlerini birleştiriyor. Tedarik zinciri finansmanı kolaylaşıyor. Alıcı ve satıcı arasında Güvenli Ticaret Sistemi kurmayı sağlayan “Bankkart Başak” ile üyelerimiz alımlarda 540 güne kadar vade ve düşük maliyet avantajlarından yararlanacak. Alıcı ve satıcının güven içinde alışveriş yapmasının önünü açıyoruz. Üreticiler veya satıcılar, tahsilat ile uğraşmadan, güven içinde mallarını satacaklar. Alıcılar da uygun vade ve maliyette finansman temin ederek, tedarik ihtiyaçlarını karşılayacaklar. Çatı kuruluşumuz olan TOBB’un önderliğinde Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası olarak; Üyelerimiz içerisinde bulunduğu bu zorlu süreci daha rahat atlatabilmeleri için çalışmalarımızı aralıksız devam ediyoruz. Pandemi sürecinden tüm sektörleri etkiledi. Nakit sıkıntısı çeken üyelerimizin finansman ihtiyacını karşılanacak, üretimde ve ticarette de devamlılık sağlamış olacak. Bankkart Başak ile üyelerimize bir nebze olsun nefes aldırılacaktır” ifadelerini kullandı.
Üyelerimizi Bu Avantajlı Finansman İmkânından Yararlanmaya Davet Ediyorum
Ziraat Bankası tarafından, ciro ve kredibiliteye göre belirlenecek limitler dâhilinde üyelerimiz bu sistemden faydalanabilecek diyen Volkan; “Böylece, artan koronavirüs vakaları nedeniyle yeni tedbirlerin alındığı bu dönemde, nakit akışlarını rahatlatmış olacaklar. Bu üyelerimiz için büyük avantaj. Bu vesileyle, imzalanan protokolün tüm üyelerimize ve KOBİ’lerimize hayırlı olmasını temenni ederken, üyelerimizi bu avantajlı finansman imkânından yararlanmaya davet ediyorum.” açıklamasında bulundu.
Odamızda “Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı” Protokolü İmzalandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.