Tekirdağ Manşet Gazetesi

Aybuğa Ülkü Ocakları Başkanı Oldu

Ülkü Ocakları Süleymanpaşa İlçe Başkanlığına Mehmet Aybuğa atandı.
8 yıldır kapalı olan Ülkü Ocakları Süleymanpaşa ilçe Başkanlığına Mehmet Aybuğa atandı.
Atama ile ilgili Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu ve Süleymanpaşa ilçe Başkanlığına Mehmet Aybuğa açıklama yaptı.
Aybuğa açıklamasında; “Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sayın Hayrullah ZIVALIOĞLU Bey’in takdirleriyle Ülkü Ocakları Süleymanpaşa İlçe Başkanlığına atanmış bulunmaktayım. Allah bizleri Ülkücü Şehitlerimize, Cennet Mekan Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ Bey’e, Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ Bey’e, Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit YILDIRIM Bey’e bizleri bu göreve layık gören Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanımız Sayın Hayrullah ZIVALIOĞLU Bey’e ve ülküdaşlarımıza mahçup etmesin.” dedi.
“Yeniden Faaliyete Geçirdik”
Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu ise Süleymanpaşa ilçe Başkanlığını tekrar faaliyete geçirdiklerine vurgu yaparak, sözlerini şöyle sürdürdü;”; “8 yıldır kapalı olan Süleymanpaşa Ülkü Ocaklarımızı bu akşam yapmış olduğumuz atama ile yeniden faaliyete geçirmiş durumdayız. Ülkü Ocakları Süleymanpaşa İlçe Başkanlığına Mehmet Aybuğa atanmıştır. Yeni görevinde muvaffakiyetler diler geçmiş dönemlerde Süleymanpaşa’da Ocak Başkanlığı yapan tüm ülküdaşlarımıza teşekkür ederim.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.