c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

Ark Veterinerlik Merkezi Açıldı

Ark Veterinerlik Merkezi Açıldı

Ark Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi Hürriyet Mahallesi Çandarlızade İbrahim Paşa Sok No:76/ 1B adresinde açıldı. Açılış kurdelasını Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak kesti.
Süleymanpaşa da en modern cihazlarla donanmış Ark Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın katılımı ile açıldı.
Açılışta konuşan Merkezi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ark Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi sahibi Vet. Hek. Dilara Tezel’i tebrik ederek, böyle kliniklerin artması gerektiğine vurgu yaptı.
Ark Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi Sahibi Vet. Hek. Dilara Tezel de Tekirdağ’a en iyi hizmeti vermek için böyle bir klinik açtıklarını söyledi.

Ark Veteriner Tanı ve Tedavi Merkezi Sahibi Vet. Hek. Dilara Tezel Kimdir?

Tekirdağ da tamamladı. İlköğretim esnasında Tekirdağ Bilim ve İH Sanat Merkezinde eğitim gördü. Tekirdağ Anadolu Lisesinde Lise eğitimimi tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden 2016 yılında mezun oldu. Üniversite hayatının ilk yılından itibaren İstanbul’da ve Ankara’da özel kliniklerde ve hayvan hastanelerinde Part Time olarak çalıştı. Ülkemizin takip ederken dünyadaki gelişmeleri de yakalamak adına iletişim kurduğu Amerika New York’ta bulunan Animal Specialty Center’da cerrahi ve nöroloji alanında stajımı tamamladı. Fakülteden mezun olduktan sonra 7/24 poliklinik olarak hizmet veren özel bir veteriner polikliniğinde çalıştı. Daha sonrasında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Cerrahi Anabilim Dalında doktora eğitimime başladım ve halen devam etmektedir. Eğitim hayatı ve çalışma hayatım boyunca kongreler ve ile kendimi geliştirmeye devam ettim bu eğitimlerle tanıştığım Homeopati alanını da çalışmaları arasına kattım. 2019 yılının son aylarında Tekirdağ’da edindiği deneyimlerimle çevredeki canlılara yardımcı olabilmek için kendi kliniğimi kurdu. Kliniğimizde hemogram ve Biokimyasal kan tahlilleri ile teşhis ve tanı, güvenli gaz anestezisi ile operasyon imkanı, dijital görüntüleme ile röntgen imkanı, yoğun bakım ve hospitallizasyon hizmeti, hemoopatik tedavi imkanı pet otel ve konaklama, yıkama ve kuaför hizmetleri bulunuyor. Ayrıca online sistemimiz sayesinde hasta sahiplerimiz tedavi sonrasında mobil uygulama üzerinden yapılan uygulamaları her zaman görebilmektedir. Hala kendini geliştirmek için ve yenilikleri yakalamak için çabalıyor, eğitimlere ve seminerlere katılmaya devam ediyor

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.