c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

MUGİAD Başkanı Kerem Demir;”STK’lar ile basın bir bütündür”

MUGİAD Başkanı Kerem Demir;”STK’lar ile basın bir bütündür”

MUGİAD (Muratlı kalkındırma ve girişimci İşadamları derneği) başkanı Kerem Demir, basın bayramı nedeniyle 29 Temmuz günü Süleymanpaşa Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi altındaki Paşa kafede bir kahvaltı düzenledi.
Sohbet havasında geçen programda bir konuşma yapan Kerem Demir, “Basınımız Tekirdağımızın nabzını tutan, sorunların çözülmesinde önemli rol oynayan faktördür. Ben de şahsım ve derneğimiz adına siz değerli basın emekçilerimizi onere etmek için böyle bir organizasyon düzenlemeyi uygun gördüm. Çünkü STK’lar ile basın bir bütündür. Bu bir başlangıçtır. İleriki zamanlarda bu tür basın organizasyonlarımız olacaktır. Amacımız aynıdır. Gerek sivil toplum kuruluşları gerekse basın mensupları olarak tek bir Amacımız vardır o da Tekirdağ’dır.Davamiz Tekirdağ,davamız Tekirdağ ilçelerinin gelişimi ve değerinin yansıtılmasıdır. Hepimizin ortak paydası, din, dil, ırk, mezhep, memleket ve kültür ayrımı gözetmeksizin kardeşçe, el ele birlikte huzur içinde yaşamak olmalıdır. Bu konuda en büyük yük, basın mensuplarımızın omuzlarındadır. Davetimize icabet eden tüm basın emekçisi siz değerli dostlara gönülden teşekkür ediyorum” Dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.