AK Parti’den Birlik Mesajı

AK Parti İl Başkan Mestan Özcan ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel birlikte ve beraberlik mesajı verdi.
Ak Parti İl Başkanlığı DES Otelde Kuruluştan Günümüze İlçe Başkanları Toplantısı düzenledi. Toplantıya daha önce Tekirdağ İl genelinde AK Parti’de görev almış İlçe Başkanları katıldı.
Toplantıda konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, farklı düşüncelerin demokrasinin bir geleneği olduğunu söyledi.
Düşünceler ne olursa olsun AK Parti’nin Tekirdağ ve Türkiye’nin geleceği için mücadeleden asla taviz vermeyeceğini de ifade eden Yüksel, şunları kaydetti;”Herkesin kendine göre farklı düşünceleri vardır. Bu insanın doğasında var. Bunu kabul etmek gerekiyor. Geçmişte yaşanan kötü örneklerle bunu kıyaslamamak gerekiyor. Bunun bedeli Süleymanpaşa ilçesi son 10 yılda gördü. Ne benim egolarım ne de Mestan Özcan’ın egoları Süleymanpaşa’da yaşayan 200 bin kişinin önünde olamaz. Halkımızın bizden beklentisi çok daha fazla. Hatamızın, egomuzun bedelini kimseye ödeyemez. Biz benlik davasından sıyrılıp, bir birerimizin hatalarını yüzüne söyleyerek ve bunları dinleyerek kucaklamamız gerekiyor.”
“Bu tip toplantılar çok önemli”
AK Parti İl Başkan Mestan Özcan ise parti içinde yapılan toplantıları çok önemsediklerini ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü;” Daha önce Tekirdağ’da birçok istişare toplantısı yaptık. Ankara’da da bir çalıştay yapılacak. Biz daha önceden görev almış ilçe başkanları ile bir istişare yapıp Ankara’da yapılacak olan çalıştaya hazır gideceğiz. Buradaki toplantı gelecekte Tekirdağ ile ilgili yapılması gereken çalışmaları ortaya çıkaracak. Bunun için Belediye Başkanlarımızın performansları çok önemli. Onların hizmet noktasında ortaya koyacakları başarılar, diğer ilçelerde de etki yaratacak. Biz 3 İlçe Belediye Başkanımızın emrindeyiz. Onlarla birlikte el ele, kol kola Belediyelerimize destek vereceğiz. 2023 ve 2024 yılı seçimleri AK Parti’nin inşallah Tekirdağ’da 1. Parti olduğu bir 2 seçim olacak. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ile birlikte Parti’de yönetimde görev yaptım. Beni il Yönetimine çağıran Cüneyt Yüksel’dir. Herkes yönetimde kendi ekibini kurmak istiyor. Bu şekilde bir başarı elde edileceği ortadadır. Herkesin hayalleri var. Cüneyt Yüksel hayalini gerçekleştirdi ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı oldu. Yüksel’i örnek olarak izlemeye devam ediyoruz. Orada kalacağını zannedenler varsa yanılıyorlar. Yüksel’in hedefleri var. O hedefleri için bizde elimizden ne geliyorsa yapacağız. Kavga ettiler gibi söylemler tamamen dedikodudan ibarettir. Bizim birlikteliğimizi kimse bozamaz. AK Parti’nin Tekirdağ’daki şovunu 2023 yılında hep birlikte izleyeceğiz.
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel de son olarak ;”Kimse hayal kurmasın. Biz cahil siyaseti yapmıyoruz” dedi.
Konuşmaların arından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.