Tekirdağ Manşet Gazetesi

7’DEN 101’E HERKESİN GÖNLÜNDE GÖKHAN SAYGI

Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Gökhan Saygı 2019 yılında Belediye Başkan yardımcılığı görevine geldiği ilk günden itibaren herkesin gönlünde taht kuran, tüm Süleymanpaşalı’ların yardımına koşan, yardımsever, kimsenin telefonlarını cevapsız bırakmayan bir siyasetçi olarak tanınıp biliniyor.

Belediye Başkan Adayı  Gökhan Saygı , yapmış olduğu seçim çalışmaları ziyaretleri kapsamında Süleymanpaşa merkeze bağlı Tüm mahalle ve merkezlerde hemşerileri ile biraraya gelip Süleymanpaşa için önümüzdeki dönemde neler yapacaklarını anlatıyor.

Bugunkü çalışmalarında Kumbağ ve Çiftlikönü mahallelerini ziyaret eden Saygı; Yoğun çalışma temposu içerisinde kahvehaneler, iş yerleri, iftar programları,hemşeri derneklerini ziyaret etti.

Mütavazi kişiliği ve dinamikliği ile göz doldurmaya devam eden Gökhan SAYGI,  yaptığı tüm çalışmalar sonrası kendisine gelen davetleri de kırmıyor ve   ev ziyaretlerinde bulunarak , çay eşliğinde önümüzdeki beş yıllık süreçte Süleymanpaşada kaldıkları yerden devam edecekleri projelerini açıklıyor.

Önceki akşam Banarlı mahallesinden küçük bir hayranının kendisine çağrı yapması üzerine onu kırmayarak ziyarete giden Saygı, küçük hayranına hediye ettiği arabalar ile gönlünde yer edindi.   Küçük hayranı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel ile yaptığı videolu görüşme sonunda bir araba sözüde Cüneyt Yükselden aldı.

Bugünde Çiftlikönü mahallesinde yapmış olduğu ev ziyaretleri kapsamında 101 yaşındaki Ayşe Nineyi ziyaret eden Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Saygı, Ayşe ninenin hayır duasını aldı.

Herkesin takdirini toplayan Cumhur İttifakı Adayı Saygı, yapılan kulislerde  31 Mart akşamı ipi göğüsleyen taraf olacak şeklinde konuşuluyor. Haber Merkezi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.