Tekirdağ Manşet Gazetesi

“5 Yıl Daha Hizmete Talibiz”

AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Sezayi Çetin, AK Partili Süleymanpaşa Belediyesinin 5 yıl daha hizmet etmesi gerektiğini savundu.

AK Parti Sülemanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Sezayi Çetin Tekirdağ Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Salih Canikli’nin hazırlayıp sunduğu Trakya’da Spor Manşet Ekstra canlı yayın programına konuk oldu.
AK Parti Sülemanpaşa Belediye Başkanı Sezayi Çetin Canlı yayında seçildiği takdirde yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi.
İlk olarak kendisini tanıtarak programa başlayan Çetin şunları kaydetti;” Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Yerel Yönetimler Bölümünden mezun oldum. Siyasette uzun süredir görev yapıyorum. AK Parti’de 2005 yılından bu yana fiili olarak hiçbir görevi bırakmadan sürdüren nadir Teşkilat Mensuplarından bir tanesiyim. Türkiye’ye yön veren bir liderin yanında yer almak bana göre önemli bir kazanımdır. Bu konuda kendimi şanlı hissediyorum. 5 yıl Belediye Meclis üyeliği yaptım. Daha sonra AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı yaptım. Süleymanpaşa’yı son 4,5 yıldır AK Partili kadrolar yönetiyor. Kimsenin elinde sihirli değnek yok. Burada yapılan hizmetler ile genel hizmetleri bir birine entegre edip aynı potada erittiğiniz zaman kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Biz 4,5 yıldır AK Partili kadrolar olarak siyasi olarak Süleymanpaşa’yı yönetiyor. Halkımız AK Parti Belediyeciliğini gördü. Bunu devam ettireceklerini düşünüyorum. Bizim da tekrar Belediyeyi kazanmak için çalışıyoruz. 10 gün içinde Süleymanpaşa Belediye Başkan adayımız belli olacak. Belediye Başkan Adayı olmak istiyorum. Ancak kim olursa olsun AK Parti’li kadroların hizmet kervanını devam ettirmesini istiyoruz. Kentsel dönüşümle ilgili çalışmalar Büyükşehir Beledeyesine ait. 10 yıl boyunca Kentsel dönüşümle ilgili Süleymnpaşa’da bir çivi bile çakılmadı. Seçim arifesinde başlangıç yapıyor. Buna da teşekkür ediyoruz. Belediye başkanları sadece kırmızı bir arabaya binip gezmek işi değildir. Belediye Başkanları insanların yaşam standardını yükselmek, mal ve can güvenliklerinden sorumlu kişidir. Bunu sağlam zemine oturtulmuş sağlıklı binalar yaparak yapabilirsiniz. Süleymanpaşa’da eski binalar çok fazla, Çınarlı, Aydoğdu, Zafer, Yavuz ve orta camii mahallerimizde bulunuyor. Türkiye’de 30 Büyükşehirden bir tanesi de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesidir. 10 yıldan bir yana bu şehre ne kadar sağladı derseniz. Bana göre koca bir 0’dır. Büyükşehir Belediye Binasında sadece somut bir başarıdır. Büyükşehir’in orası burası dökülse de buna şükür diyoruz. Bu şehirde yaşıyoruz ve bu şehre katma değer üretmen istiyoruz. Biz eser bırakmak istiyoruz. Biz güzel hizmetlerin devam etmesini istiyoruz. AK Parti’li kadrolara bir 5 yıl daha hizmet etmesi gerektiğini düşünüyorum.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.