c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

Zeki Kırtasiye Yeni Yerine Taşındı

Zeki Kırtasiye Yeni Yerine Taşındı

Tekirdağ’da uzun yıllardır kırtasiye üzerine bir marka haline gelen Zeki Kırtasiye Kolordu Caddesindeki yeni yerine taşındı.

Uzun yıllardır Süleymanpaşa ilçesinde sattığı kaliteli ürünler ile marka haline gelen Zeki Kırtasiye kolordu caddesi üzerine yeni ferah mekanına taşındı.
Yeni yerin açılışına Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enes Kaplan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay katıldı.
Açılışta konuşan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, kalite ve bol çeşitle Zeki Kırtasiye Sahibi Zeki Demirbağ’ın zincir marketlerle yaraşır haline geldiğini söyledi.
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ise Zeki Kırtasiyenin Tekirdağ’da bir marka haline geldiğini belirtti.
“Komşunuza sahip çıkın”
CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun zincir marketlerden alış veriş yapmak yerine yerel esnafı kalkındırmaya davet ederek;” 3 harfli marketlerden alış veriş yapmayın. Sokağınızdan, marketinizden, kırtasiyenizden alış veriş yapın. Yerel işletmelerin vergi dairleri Tekirdağ. Para burada kalıyor. Komşunuza sahip çıkın. 3 Harflilerden bize fayda yok” dedi.
İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enes Kaplan da yerel esnaftan alış veriş yapın çağrısında bulundu.
“Kaliteden Ödün Vermiyoruz”
Zeki Kırtasiye Sahibi Zeki Demirağ ise kaliteden asla ödün vermediklerini ifade ederek;” Çok yeni bir konseptle giriş yaptık. Hürriyet Mahallesindeki şubemizle Tekirdağ’a kalite hizmet veriyoruz. Tekirdağ öğrencilerin yüzde 50’sine hizmet ediyoruz. Yeni yerimizde özel defterler, özel oyuncuklar, özel kalem çeşitlerimiz var. Sattığımız tüm ürünler sağlık bakanlığından onaylı. Her sattığımız ürünün de arkasındayız. Bizden çanta alıp, o çanta koptuğu zaman, o çantayı firmayı gönderip onarıldıktan sonra tekrar müşteriye geri iade ediyoruz. Kesinlikle kaliteden ödün vermiyoruz. Öğrencilerin yanında hikaye roman gibi kitaplarla tüm yaş guruplarına hitap ediyoruz” şeklinde konuştu.
Konuşmaların arından yeni yerine taşınan Zeki Kırtasiyenin açılış kurdelası Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, İYİ Parti Tekirdağ Milletvekili Enes Kaplan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve Zeki Kırtasiye Sahibi Zeki Demirağ tarafından kesildi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.