Tekirdağ Manşet Gazetesi

Yoğun Katılımla Gerçekleşti

Milliyetçi Hareket Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı üye istişare yemeğinin ilk etabını 18 Ekim günü yoğun bir katılım ile gerçekleştirdi.

18 Ekim günü Milliyetçi Hareket Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı olarak üye istişare yemeğinin Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyelerimiz Murat Turna ve Koray Önsel, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlker Yücel, Cumhur İttifakı Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcımız Sabri Çınar ve çok değerli üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirdik.

2023 Aday Belli Karar Net sloganı başlayan seçim çalışmaları kapsamında Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı üyeleri ile bir araya geldi. Programa yoğun bir üye katılımı gerçekleşirken, Mehter Takımının yemek öncesinde sergilediği performansı izlediler.

Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk yaptığı konuşmada ;

” Kıymetli dava arkadaşlarım bizler göreve geldiğimiz ilk günden beri aynı aşk ve dava şuuruyla görevimize devam ediyoruz.Öncelikle partimizi çağı gereksinimlerine uygun bir binaya taşıdık. Mahalle toplantısı ile başlayan davetlerimiz sırasıyla 2023’e doğru İl İl Anadolu ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma toplantısı programı ile devam etti daha sonrasında programlarımız kapsamında mahalle muhtarlarımız, STK başkanlarımız ve yönetimleri, mesleki odalar ve yönetimleri programlarımıza katılım sağladılar.” sözleri ile program girişini ve yapılan faaliyetlerden bahsetmiştir.

“Önümüzdeki sürecimizde Köyüm Benim temalı kırsal mahalle ziyaretlerimize başlayacağız.
Kıymetli dava arkadaşlarım dünyanın içerisinde bulunduğu COVID-19 salgınından bizlerde etkilendik. Bu nedenle de sizlere sağ salim ancak bugün ulaşabildik.
Sizlerle konuşacak çok şeyimiz paylaşacak bir çok düşüncelerimiz var. Derdimiz yok mu? Evet var. Bizlerin derdi vatan derdi vatan olanın sıkıntısı da derdi de vatan kadardır. Bizim için Vatan; Ne Türkiye’dir Türklere, Ne Türkistan, Vatan; Büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan.” sözleri ile devam ederek önümüzdeki süreçte ve 2023 seçimleri öncesinde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi vermiştir.
2023 Seçimleri için Süleymanpaşa’dan şu ana kadar 9 Milletvekili aday adaylığı başvurusu olduğunu söylen Başkan Üretürk sözlerini teşekkürleri ile sonuçlandırmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.