ÜN; ‘’ İşçilerin Ekmeği İle Oynamaktan Vazgeçin’’

ÜN; ‘’ İşçilerin Ekmeği İle Oynamaktan Vazgeçin’’

Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin ÜN, Süleymanpaşa Belediyesinde kış ortasında işten çıkartılan işçiler için bir basın açıklaması yayınladı.
Seçim zamanında kimsenin ekmeği ile oynamayacağını belirten Cüneyt Yüksel’in göreve geldiği günden bu yana önceki dönem de işe giren işçilere ve çalışanlara mobing uygulamakta ve bir çoğunu işten çıkarmaktadır diyerek tepkisini dile getirdi.
İŞÇİLER SİYASETE KURBAN EDİLİYOR
Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin ÜN, ‘’2021 yılına girdiğimiz şu günler de Süleymanpaşa Belediyesinde işten çıkarmalar başladı. Pandemi sürecinde zor günler yaşayan vatandaşlarımız birde işten çıkarmalarla bu kış aylarında evlerine nasıl ekmek götürme derdine düştüler. Normalde pandemiden dolayı işten çıkarmalar durdurulmuştu? Süleymanpaşa Belediye başkanı Sayın Cüneyt Yüksel yine keyfi uygulamalarından birine imza attı. Kural tanımaz uygulamalarından biride bu kış aylarında insanları işten çıkarmakla vatandaşlarımızı zor durumda bırakmıştır. Göreve gelirken kimseyi işten çıkarmayacaklarını vaad eden Cüneyt Yüksel değişik birimlerden 50’ye yakın insanın işine son verdi. Bu keyfi uygulamanın sebebi kendi yandaşlarına yer açmakmıdır.? Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı olarak bu kış şartlarında ve pandemi sürecinde vatandaşlarımızın yanındayız. Bu yapılan keyfi uygulamayı kınıyoruz.’’ Dedi.
BELEDİYEDE ÇALIŞAN İŞÇİLERİN EKMEĞİ İLE OYNAMAYIN
Bu yanlıştan biran önce dönülmesi gerektiğinin altını çizen Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin ÜN, ‘’ Bu yapılan yanlışlardan biran önce dönülmelidir. Temennimiz odur ki bu yanlıştan dönülür ve ekmeğini kaybeden işçiler biran önce ekmeğine geri kavuşur. Tavsiyemiz, geçirdiğimiz bu zor dönemlerde Süleymanpaşa Belediyesinde çalışan işçinin ekmeği ile oynamamanızdır.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.