Tekirdağ Manşet Gazetesi

Ülkü Ocakları Çorba Dağıttı

Süleymanpaşa Ülkü Ocakları ilçe Başkanlığı, Tekirdağ halkına çorba dağıttı.

Süleymanpaşa Ülkü Ocakları ilçe Başkanlığı geçtiğimiz günlerde faaliyete geçmişti. Ülkü ocakları açılır açılmaz son sürat faaliyetlerine başladı.
Daha önce okullarda öğrencilere çorba dağıtan Ülkü Ocakları bu kez ilçe başkanlığının önünde stant açarak yaklaşık 5 bin kişilik esnaf ve halka çorba dağıttı.
Çorba Dağıtımıyla ilgili açıklama yapan Süleymanpaşa Ülkü Ocakları ilçe Başkanı Mehmet Aybuğa bu tür etkinliklere devam edeceklerini ifade ederek, şunları kaydetti” Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı olarak; liselerde Türk gencinin içini ısıtmak kalbini kazanmak üzere başlatmış olduğumuz sıcak çorba ikramımızı bugün de Süleymanpaşa ilçe başkanlığımız önünde ve çevresindeki esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza ikram ederek devam ettirmiş, esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın kıymetli evlatlarını milli birlik ve beraberlik çerçevesinde yetiştirilmek üzere eğitim alanında katkılar sağlamak başarılı bir şekilde hayatlarını sürdürmelerine yardımcı olmak için ocağımıza davet etmiş bulunmaktayız. Eğitim ve Kültür Vakfı olarak faaliyetlerimizi il başkanımızın emir ve talimatları üzere sürdürmeye devam edecek Tekirdağ’ın güzide gençlerinin ocağımıza gelerek eğitimler almalarına seminerler dinlemelerine sosyo kültürel faaliyetler yapmalarına katkımızı tüm imkanlarımızla tüm fedakarlığımızla sürdürmeye devam edeceğiz. Türk genci Türk Milletinin geleceğidir. Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı’mız Türk gencinin geleceğinin inşaasında en büyük rolü oynamaktadır.”

Hakan Karaca

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.