c0e89cf39092964d1852fd24404c5532b5494480

“Türk Eğitim-Sen Tüm Eğitim Çalışanlarının Sendikasıdır”

“Türk Eğitim-Sen Tüm Eğitim Çalışanlarının Sendikasıdır”

Türk Eğitim-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Kamuran Varma, Türk Eğitim-Sen tüm Eğitimcilerin Sendikası olduğunu söyledi.
Türk Eğitim-Sen Tekirdağ Şubesi 2 ayrı yerde üyelerine kahvaltı tertip etti.
Kahvaltıda konuşan Türk Eğitim-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Kamuran Varma, Türk Eğitim-Sen tüm Eğitimcilerin Sendikası olduğunu ifade etti.
Bu algıyı yıkmak için yönetimsel değişikliklere gidildiğini de ifade eden Varma, şunları kaydetti;” 2. dönem yöneyim kurulu kasım ayında seçildi. Mili Eğitim idari kadrosunda ve Üniversite de Türk Eğitim-Sen’in öğretmenlerin sendikası olduğuna dair bir algı var. Bu algı doğru değil. Türk Eğitim-Sen tüm eğitim çalışanlarının sendikasıdır. Üniversitenin Bünyesinde yeni bir yönetim oluşturduk. Bu yönetimle 1 yılda sayımızı yüzde 100 arttırdık. Üniversite’de yetkili sendika olmak istiyoruz. Tekirdağ genelinde eğitim camiasında yetkili olmak istiyoruz. Süleymanpaşa’da çalışan Eğitim çalışanlarıyla köşk resturantta 500 kişilik bir kahvaltı yapıyoruz. 3 Büyük sendikanın yanında 52 daha sendika var. 7 yönetim kurulunun oluşmasıyla birlikte sendika kuruluyor. 50 üyesi sendikayız diye ortaya çıkanlar var.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.